Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te randiztál már olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te randiztál már olyan lánnyal, akivel neten ismerkedtetek meg, vagy egy barátod ajánlotta? Találkozáskor adtál neki puszit, vagy ez ilyenkor egy másabb helyzet? Illetve randi végén, hogyan tudakoltad meg, hogy lesz-e folytatás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 00:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Jut eszembe: A hazakíséréssel mi a helyzet?
2014. jún. 20. 00:15
 2/3 anonim válasza:
Elötte egy kicsit ismertük egy mást. A fészbukon ;) jöttünk össze komolyabban majd egy2-3 hét skypeozás után találkoztunk eléggé izgultam mert én mentem hozzájuk és majdhogynem a családja elött randiztunk egy olyan igazi a lányát védelmező apával ezzel egyébként nincs semmi baj aztán amikor kettesben maradtunk volt ölelkezés puszi és még egy első csók is a randi végén megbeszéltük hogy majd hívom vagy ő hív skypeon ( szinte naponta beszéltünk) a randi elött és után is. Aztán még 2-3 hét múlva szakítottunk a nagy távolság miatt békében váltunk el nem volt harag. Ez az én sztorim. 15/F
2014. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem nem volt esélyem hazakísérni mert náluk voltunk. De a családja kedves volt velem még az apuka is.
2014. jún. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!