Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nálam idősebb lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nálam idősebb lányt elhívok koncertre vagy meghivok egy fagyira akkor fel tudom szedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nálam 2 évvel idősebb és nagyon tetszik. Ő az egyik legjobb barátom és én tőbbet érzek iránta mint baráti szeretet. Szóval abban kérném a segitségeteket hogy hogyan tudnám felszedni. Ha elhivom valahova akkor egyből veszi a lapot hogy mi a szándékom vagy inkább mondjam a szemébe hogy mit érzek iránta?

2014. jún. 20. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát hívd el, és aztán majd meglátod. Valakinek azonnal leesik, valakinek nem.
2014. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szép lány de nem az a célom hogy ágyba vigyem
2014. jún. 20. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne tökölj. Minél több ideig vársz annál rosszabb lesz

Egyszerűen hívd el és mond el úgy, hogy odaülsz mellé elmondod és rögtön megcsókolod. Hidd el tetszeni fog neki ;)

2014. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jún. 20. 22:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen már volt olyan hogy egy lány tetszett és úgy gondoltam hogy szép lassan "hódittom meg" aztán lett pasia és elbuktam
2014. jún. 20. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már a barátja vagy nem hinném hogy több lesz belőle, mert van a barátzóna.... abból meg kikerülni kb lehetetlen, mondom ezt nőként, de egy próbát megér. Én eléállnék és elmondanám neki mi a helyzet, mert koncertre,fagyizni barátokkal is elmegyek.
2014. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam meg csak a barátzónából lehet tovább lépni, szóval ne tartson vissza az sem, hogy már barátok vagytok.

22/N

2014. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jún. 21. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!