Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek) randizásnak számítottak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek) randizásnak számítottak?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, akivel néha találkozunk.

Felkért hogy szalagavatóján vele táncoljak tavaly.

Előtte is meg utána is néha elmegyünk valahova, színházba vagy az például az elmúlt három évben vele mentem el a múzeumok éjszakájára.

Mindig én fizettem és hívtam meg.

És mindig hazakísértem.

Én szeretem a lányt, de még csak barátok vagyunk, és szerintem ez egy baráti kikapcsolódás volt.

Haverom úgy gondolja hogy ez randi volt mert én fizettem

Segítséget kérek tőletek hogy akkor ezek csak baráti találkák voltak vagy randik.

19/f



2014. jún. 28. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy szimpla kihasználás a csaj részéről :D
2014. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sulek Péter ***** válasza:
100%

nem attól lesz randi vagy sem mert te fizettél :D

sztem csak baráti találka sztem

2014. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy randi...
2014. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ok hogy te odavagy erte. Es o valaha celzott ra, hogy tobbet erez irantad, vagy erdeklee, mint pasi?

Szerintem ezek nem randik voltak, raadasul tobb evrol van szo.

2014. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen ezek szerintem se voltak randik.

Kétszer is majdnem össze jöttünk.

Legutóbb fél éve.

Talán most is lehet rá esély csak nem tudok megnyílni neki meg valahogy ő tán próbál jeleket adni hogy van esélyem nála.

Nyáron le hívom hozzánk a Balatonra.


Jah és az első válaszoló bolond....

2014. jún. 28. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:
nem használ ki, de eszébe juthatna hogy néha ő is fizessen... ha randi, ha nem.
2014. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

1. Mondta neked valamikor, hogy "csak" barátként tekint rád?

Ha nem mondta és te sem őneki, akkor nem "csak" baráti találkozók voltak.


2. (Magadban érezheted teljes joggal randinak, azonban a lány nem biztos, hogy így érez.) Hogy miért, elmondom.:

Hívtad már meg konkrétan, randizni, úgy, hogy elhangzott a randevú kifejezés?

Ha nem, akkor nem lehetsz biztos, hogy ő is randevúnak tekintette bármelyik eddigi találkozótokat is.

(Ez, csak saját magánvéleményem és véletlenül sem akarok senkit "kioktatni".) 27/F


További info.:

randevú, randi (főnév)


Előre megbeszélt találkozó egy fiú és egy lány között ismerkedés, romantikus együttlét céljából.


A lány alig várta, hogy elmesélhesse legjobb barátnőjének, hogy a kiszemelt fiú randira hívta. A két jó barát első randija olyan jól sikerült, hogy rögtön meg is beszéltek egy következőt.


Eredet [randevú < francia: rendez-vous (találkozó, „légyott” < jelenj meg!) < rendre (megjelenik) + vous (te)]


forrás: [link]

2014. jún. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!