Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randin milyen legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin milyen legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és elhívtam randira. Azt nem tudom hogy mit vegyek fel, hogy hogyan viselkedjek. Valaki tud segíteni?

2014. júl. 4. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad, öltözz úgy ahogy szoktál.. ha így tetszel neki, később se lehet baj...
2014. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az első írta. Ne akarj másnak látszani, olyan legyél amilyen hétköznaponként is.
2014. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már voltam randin..semmi komoly nyugi. Attol fugg hova mentek ha csak setalni akkor vmi csinos polo meg nadrag , ha mkndjuk szinhazba akkor unneplosen..am mi emlekszem hogy beszelgettunk mindenrol meg kerdezoskodtunk egymastol sokat de nem jott be a srac igy visszautasitottam. De amugy jo volt
2014. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Zenekaros pólót hordok általában. És nem tudom hogy az jó e.
2014. júl. 4. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél ami azért jól néz ki de kényelmes. Nagyon elrontja az önbizalmat ha egyfolytaban a lecsúsz/felcsúszó etc. ruhat kell igazgatni.
2014. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt miért kéne igazgatni? Minden nap olyanban vagyok...
2014. júl. 4. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell kicsípni magad annyira, hogy már kényelmetlen legyen, de nem árt azért ha előveszed a legjobb pólódat, vagy olyat amit még nem láthatott.
2014. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak zenekaros polóm van:D akk vegyek újat vagy az is megteszi?
2014. júl. 4. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyenek ezek a pólók, de kivétel nélkül mindenhova abban jársz?:D
2014. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
AC/DC, Tanksapda, Guns n roses stb. Szinte mindenhova ezekbem járok. Amugy ingem is van de azt nem szeretem.
2014. júl. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!