Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mennyire félnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire félnétek találkozni egy olyan sráccal, akivel már hónapok óta leveleztek a neten? Lent leírás.

Figyelt kérdés

Beszéltek mondjuk egy sráccal már hosszabb ideje neten, hónapok óta. Nagyon jófejnek tartjátok, teljes az összhang írásban. Kicsit pikánsabb témákban is leveleztek, és nagyon-nagyon jól érzitek így magatokat vele. Minden nap beszéltek.

Mégsem mer találkozni velem élőben a lány, igaz képet még nem látott rólam, csak a szemeimről. Még nem kért képet, én meg nem akartam rátukmálni magam. Viszont kérésemre ő már küldött magáról képet. Azzal indokolta, hogy még fél, mert mi van ha elmúlik a varázs élőben, ha megromlik a "kapcsolatunk" és utána ez fájna neki, mert ő mindig többet vár a dolgoktól, aztán ha csalódik KO neki. Plusz még messze is lakunk eléggé egymástól, mondhatni két megye is elválaszt minket, s nem hisz a távkapcsolatokban. Én sem, aláírom. De legalább egy személyes talit megérdemelnék nem? Csak, hogy megismerjük azt, akivel több hónapja beszélünk. Mennék én, utaznia sem kéne :S


2014. júl. 4. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de ez halott ügy, tesó.
2014. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyökér vagy :D ennyi a véleményem , bocs. :D
2014. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első, kifejtenéd miért?

Második, tudom, hogy az vagyok, de beleszerethettem, azt hiszem. :D Ráadásul ő tizenéves korszaka vége felé kezd lassan járni, én meg már 10 évvel idősebb vagyok. :S

2014. júl. 4. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem jogosan fél egy kiszabott nagy csalódástól
2014. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Azzal indokolta, hogy még fél, mert mi van ha elmúlik a varázs élőben"


Akkor éljen álomvilágban... ha ez jobb neki. Ez a lány még nagyon fiatal lehet, ha ennyire buta.

2014. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem értem, hogy mit kell félni a csalódástól? Tényleg jobb az, ha hónapokon keresztül az ember egy illúzióban él, aztán meg majd bánja? Istenem...
2014. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor küldj neki egy képet magadról nézzen meg.

Sajnos azt érzem csak beszélgetni kellesz neki.

2014. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, értem, igazad is van, de kérlek ne írj olyat, hogy nagyon buta, mert nem. Kivételes lányról van szó, nagyon bölcs és intelligens. De már fogalmam sincs, hogy lehetne előrelendíteni a dolgot. Erőltetni nem akarom, mert annak semmi értelmes, h én akarok talizni, ő meg hanyagolja ezt és csak max belemenne. Szerinted nem vágyik rá? Annyira hihetetlen lenne, hogy neki elég ez...:S 78%-os én is ezen a feldogáson vagyok, mint te. Inkább akkor csalódjon, miután már találkoztunk, mint hogy beszélgetünk még egy ideig, aztán ő úgy dönt, hogy elég, mert nem akar talizni, és emiatt csalódik, mint ha találkozás révén. Mert akkor legalább tiszta sor lenne, h tényleg nem egymáshoz valók vagyunk, de így nem marad más, csak a találgatás, a kétely.
2014. júl. 4. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod, a lanyok is olyanok, mint a pasik. Hiaba szep a lelked belul, ha nem nezel ki vhogy, akkor lehetsz akarmilyen rendes, kedves, figyelmes stb., eselyed nincs. Szoval kuldj neki kepet es ennyi. Tok felesleges honapokon at vakon irogatni, ha kulsore nem jottok be egymasnak. Jo, o mar kuldott magarol kepet, tehat Neked bejon a lany mindenhogyan. Ha ennyi ido utan kuldesz neki kepet, akkor az nem ratukmalas.


Legy egy kicsit hatarozottabb pasi - foleg, ha 10 evvel idosebb is vagy - es probald meg kicsit iranyitani a dolgokat. Ird meg neki, h itt egy kep Rolad, ha tetszel neki, akkor Te utazol, es legyen tali eloben, m nincs idod itt levelezgetni. Ha nem tudja elhatarozni magat, akkor meg pááá.


Ne legyel ennyire tutyimutyi, es ne hagyd o vergodjon itt, h most igen, vagy nem, vagy semmi, m fel a csalodastol stb. hanem legy kicsit ferfi ;)

2014. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Küldj neki képet, aztán kdierül mennyire riad el. ...

Barátnak jó vagy neki, de különösebben nem érdeklődik felőled, idős vagy hozzá, nem akar találkozni, miért kell ezt erőltetni?

2014. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!