Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy mindenképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy mindenképpen megnyerő legyek a randin?

Figyelt kérdés
Randizom a héten egy sráccal. Én mint nő vagyok idősebb, de egyben a tapasztalatlanabb is. Mit csináljak hogy tuti jól sikerüljön? Mi jön be egy huszonéves fiúnak? Nem sokkal vagyok idősebb, csak reged reg nem randiztam.
2014. júl. 13. 23:31
 1/4 Mr. Truth ***** válasza:

melleket ki élénk rúzs és csábos szempillarezegtetés...

a többi jön magától. :) Cigit vigyél magaddal

2014. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érkezz egy ilyennel a randira!

[link]

2014. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csak szexet akarsz, akkor rakj ki mindent, célozgass folyamatosan, keresd a kontaktust. Ha barátot szeretnél, akkor légy egy picit távolságtartó, de egyben add magad.
2014. júl. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20-as éveim elején az volt a nyerő, ha a lány félénkebb volt, mert akkor könnyen érezhettem férfinak magam. 30 felett már az ilyet unalmasnak találtam.

Pár éve a 24-25 lányok taszítottak, mert mindegyik annyira megnyerő akart lenni a randin, hogy semmi természetesség nem volt bennük. 28-30 felettiek már sokkal lazábbak és ezért számomra megnyerőbbek is voltak.

De nem hiszem, hogy életkor alapján tutira lehet menni. Ha csak szexet akarsz, akkor hagyd magad. Ha pedig kapcsolatot, akkor add magad őszintén. Ha ez nem nyerő nála, akkor sem vesztettél semmmt.

2014. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!