Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejön a fiúkon/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön a fiúkon/férfiakon a strandpapucs így nyáron, városban?

Figyelt kérdés

Tehát nem a strandon, hanem a minden napokban, buszon, metrón, boltban.


Elég sok férfit, fiút látok ilyet hordani.

Szóval bejön a lányoknak?



2014. júl. 16. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bejön??? Nem gerjedek rá :D De semmi bajom vele.
2014. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Olyan, mintha csak 200 ft-ja lett volna papucsra.
2014. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem férfias.
2014. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet ilyet: [link]

vagy ilyet: [link]

venni?

Ha drágábbat veszel, akkor tovább is tart, amit érdemes megfontolni, mert a férfipapucsok divatja nem változik minden nyáron úgy, mint a női szandáloké/papucsoké.

2014. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a tangapapucs pasikon. De abból is lehet olyat venni, ami jól néz ki, és olyat is, ami gáz.
2014. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bár a kérdéssel nem én (mint férfi) voltam megszólítva, de válaszolok én is, ha már itt vagyok.


A linkelt két papucs nekem nem jön be.

Ha nekem a strandpapucs a legkényelmesebb városban járkáláshoz (nyilván túrázáshoz nem ezt veszek fel), akkor ezt fogom felvenni.

Nehogy már azért ne strandpapucsban menjek, mert valakinek nem tetszik :(


2 féle papucsom volt. Egy bőr, hasonló a linkeltekhez, de azoknál sokkal jobban nézett ki. Az árát inkább le sem írom. Fél év alatt tönkrement.


Vettem a retroban 1990 Ft-ért strandpapucsot, 4 évig bírta. Ilyen kényelmes papucsom még soha nem volt. Mindig ezt használtam. Most is ilyet fogok venni.

2014. júl. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os: Pedig az volt a kérdés, hogy tetszik-e a lányoknak a strandpapucs, tehát a válaszod irreleváns.
2014. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszik a strandpapucs, mint a belinkeltek. Azok eléggé öregesek.
2014. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#4 válaszoló által linkelt borzalmas nagypapa-papucsoknál jobb a strandpapucs, szerintem. Van olyan ami tényleg strandra/otthonra való, de azért engedtessék meg hogy ilyen melegben pl. boltba az ember papucsba mehessen. Nyilván van sok olyan hely, ahová 35 fokban is zárt cipő kell, én sem mennék pl. papucsban dolgozni (pedig nálunk nincs dress code, tehát elvileg vehetnék fel).

24/F

2014. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem venném fel azokat az ijesztő papucsokat. A strandpapucsot sem venném fel munkába én sem, de szandált pl. simán. És van jó pár kollégám, aki strandpapucsban jár be ilyenkor.
2014. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!