Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így van esélyem komoly párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van esélyem komoly párkapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kicsit elcseszett gyermekkorom volt, és ezért nem tudok senkiben sem maradéktalanul megbízni + önbizalomhiányom van. Még abba sem akit esetleg szeretek! Úgy érzem én már erről soha sem fogok tudni leszokni :(

bizalmatlanság nem féltékenykedés nálam, hanem annyi hogy nem beszélek az érzéseimről, kisebbségi érzésem van az önbizalomhiányból eredően.

ha lehet komoly válaszokat kérnék!


2010. jan. 8. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem is ilyenem volt... találtam egy hasonló lányt, többé-kevésbé kigyógyítottuk egymást, de tökéletes nem lett a helyzet... azóta is néha előjön az önbizalomhiányom, de sokkal könnyebben tudom már önmagamon kezelni... egy hasonló helyzetben lévő vagy amúgyis nagyon megértő lányt keress... (nekem még az a szerencsém, hogy vonzom a félénkebb lányokat... azóta is)


21/f

2010. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia!Ne haragudj de véleményem szerint ez nem fog tetszeni senkinek a környezetetben, úgyhogy nem lesznek hosszútávú kapcsolataid, ha így folytatod, viszont ezen csak pszichológus segítégével tudsz javítani! Nem próbálod meg?
2010. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hidd el pont olyat keresek mint én, de egyszerűen nem találok (gondolom ők is inkább otthon vannak)
2010. jan. 8. 20:33
 4/13 A kérdező kommentje:
ha pszichológusnak tudnék beszélni ezekről akkor a leendő barátnőmnek is tudnék!
2010. jan. 8. 20:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez pszichológus... tapasztalat... csak legyen egy normális baráti társaságod (lehetőleg akik tudnak is erről) és velük járj a városban, akárhová... előbb-utóbb lányodra akadsz, en félj... :)

(az első voltam)

2010. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát sajnos normális társaságnak híján vagyok...
2010. jan. 8. 20:56
 7/13 anonim válasza:

Képzeld el,hogy minden rosszban van valami jó..ezt gondolom már hallottad,de a Te esetedben is van benne igazság. Minden nő szereti az olyan pasikat akikért igenis meg kell küzdeni..és a Te esetedben a bizalmadért, nyíltságodért kell megküzdeni. Ha lesz egy párod,aki szeretni fog, hidd el...nagyonis komoly szándékai lesznek :)

Az önbizalmad meg fog jönni, ha lesz valaki aki szeretni fog. De a legjobb,amit a saját magad megsegítésére tehetsz,hogy igenis tudatosan próbálsz magabiztos lenni,ami kívürtől is látszani fog rajtad és akkor már jó úton is vagy..

2010. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 11:59-es!

Ebben (hogy lesz párom)olyannyira biztos vagy, hogy fogadni is mernél velem egy nagyobb összegben? (mondjuk arra hogy 5 év múlva van/volt párkapcsolatom min. 1 hónapig)

nos? (nem viccelek!)

2010. jan. 9. 16:45
 9/13 anonim válasza:
100%

Attól tartok,hogy ha fogadnék,azzal még egy okod lenne,hogy ne rendezd a dolgaidat és kifejezetten rosszat tennék veled,pedig ez a fórum a segítségről szól. :)

Inkább csak legyünk pozitívak és reméljük,hogy találsz valakit.

2010. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kb, Ugyanúgy éreztem/érzek mint te. Nekem is önbizalom hiányom volt/van. Én sem bíztam az emberekben, mert sokat csalódtam. Kevés barátom volt,igaz mos sincs sokkal több, viszont erősebb lett a barátságuk a meglévőkkel. Párkapcsolatom alig volt, azok is nevetségesek voltak.

Mostanában érzem, hogy megváltoztam. Többet vagyok a barátaimmal, és sokat randizok és élvezem. :)


Hogy hogyan sikerült önbizalmat szerezni? Hát, sokat agyaltam kutattam a témában, olvastam filmeket néztem erről, olyan emberekkel próbáltam körülvenni magamat akik őszinték szórakoztatóak és kedvesek. Kerülöm a negatív dolgokat ahogy csak lehet. Minden nap többször is elolvasok egy listát amit magamnak állítottam össze, hogy növeljem az önbizalmam. Pozitívan gondolkodom, még ha nehéz is, de tudatosan erre ösztönzöm magam. Vidám filmeket nézek és vidám zenét hallgatok ... stb ... még sorolhatnám órákig, de igazából azon van a hangsúly hogy meg akarok változni, eldöntöttem magamban, hogy boldog és örömteli leszek, és sz@rok mindenre ami negatív és visszahúz. Kerülöm a panaszkodó és negatív emberek társaságát. Persze meghallgatom őket, de a válaszom egy széles mosoly...


Nekem ez bevált, és egyenlőre úgy látszik működik is... :)


Remélem te is megtalálod az irányt és a belső békét, és akkor kitárul a világ. :) Csak ne add fel!!

2010. márc. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!