Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Attól, hogy egy csaj nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy egy csaj nagyon bámul engem, még lehet foglalt?

Figyelt kérdés
Ha van barátja miért szemez másokkal?

2014. júl. 23. 11:41
 1/6 KnightBalazs ***** válasza:
27%
Me ribike az aranyom :>
2014. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, ettől még lehet foglalt!

Nagyon sok férjes Nő is szemezget más férfiakkal. Egyszerűen jól esik neki, legyezgeti a hiúságát, ebben nincs semmi következtetésre való tett!

2014. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A bámulás nem szemezés. :)


Akinek párja van, az is megnézheti attól a másikat. Én is néha megállapítom egy-egy srácról, hogy "hű, ő jó pasi", de ennyi.


De pl. van most egy barátnőm, aki enyhén kapcsolatfüggő - van barátja, de nem szereti, nem kell neki ez a kapcsolat, mégsem akar kiszállni belőle. Ő pl. aktívan keres új párt magának, szemezget is srácokkal - csak akkor akarja elhagyni a mostani pasiját, ha lesz új...

2014. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem azért bámult te,mert tetszel neki !!

volt valami feltűnő rajtad:O.

2014. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ettől még nem lesz valaki ribi. Én is szemezgetek, mosolygok más fiúkra, pedig komoly kapcsolatom van. Miért? Mert jólesik, feldobja a napom. Ettől függetlenül még nem kellenek nekem, megyek haza a vőlegényemhez. :)
2014. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amiket leírtak, az helytálló. Csak azt felejtették el megemlíteni, hogy kapcsolat és kapcsolat között is hatalmas különbség lehet. Tehát lehet foglalt a csaj, csak éppen abszolut nem boldog, csak azért van a "párjával", hogy ne legyen egyedül.
2014. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!