Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyukám volt élettársa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám volt élettársa?

Figyelt kérdés
nemrég találkoztam anyukám volt élettársával,annyit beszélgettünk és azon kaptam magam hogy megcsókolt és elhívott randizni!!! mit tegyek????

2014. júl. 25. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én nem mennék bele.

ha belegondolok a helyzetbe, ha lenne egy lányom és a volt élettársammal jönne össze / randizna nem örülnék neki

2014. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon perverz, brrrrrrrr
2014. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Nyilván megvan az oka, hogy VOLT élettársa. Amúgy se sz.rjál a saját tányérodba.
2014. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

most gondolj bele , ha anyud összejönni a te volt pasiddal:D mit éreznél?

első voltam

2014. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
beszéld meg anyukáddal :)
2014. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Életkort kérhetnék? Egyébként meg hagyd a fenébe. Majd mondd el hogy anyukád mit reagál. (Márha elmomdod neki)
2014. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"Öreg fa$z kell a pics@dba?" (by Mauni-ka só)
2014. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
7. Ez vicces... Mindenki segít neki csak te nem. Leri***cozod? Hmmmm... Mindenki magából indulki. :)
2014. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9-es, látom még mindig nem érted. De elmagyarázom neked, és a többinek is aki gyengébb. NEM lehet valakit megcsókolni, ha ő nem akarja. Azt hogy az anyja élettársa, akkor is tudta amikor találkoztak. Egyébként priviben is épp olyan gyenge vagy mint itt...
2014. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nos 10. te egy bunkó segg vagy. Szívesen elbeszélgetnék veled személyesen de a hozzád hasonló férgek évente legfejjebb 1x jönnek ki a házukból nehogy kihagyjanak egyetlen kérdést is amit könnyen fikázhatnak. :)
2014. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!