Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok írni első csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni első csók történeteket?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek olvasni ilyen történeteket :)
2014. júl. 28. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
ültünk a suli folyosóján a lépcsőn pasim mellettem az osztálytársaim körülöttünk ő hirtelen felém fordult lenyomta a nyelvét a torkomon én meg azt sem tudtam mit csináljak. Halál ciki volt egy hétig jártam vele csak. 21L
2014. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
A mostani barátommal volt, 1,5 éve járunk. Már előttte is nagyon bejött, aztán egyszer csak összejött, hogy lementünk egy közös baráti társasággal a Duna partra, tüzet raktunk, és körülötte üldögéltünk. Kicsit fáztam, ő meg odaült mellém, és átkarolt. Párszor odafordult felém, aztán egyszer csak megcsordult. Még ma is pont ugyanazt érzem mint akkor, a kis pillangókkal a hasamban :))
2014. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
sétáltunk, megölelt, nem tudtam mit hogyan kell, és nem voltam valami aktív, csak túl akartam rajta esni végre, mert már egy ideje jártunk. nagyon nyálas volt és nem jó, erre emlékszem. mondjuk sajnos nem voltam szerelmes.
2014. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: Uramisten azt írtam, hogy megcsordult... Baromi fáradt vagyok :D Szóval egyszer csak megcsókolt :DD És nagyon jó volt!
2014. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megcsókoltam édesen, aztán megjegyeztem: basszus, te vagy az első nőm, akivel előbb volt szex, mint csók!
2014. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első randink közepe felé próbált már kicsit hozzámérni a srác, simizni, de nem hittem, hogy meg is akar majd csókolni. Egyszer csak hirtelen letámadt, erre nincs jobb szó. :D Én meg ahogy észrevettem, hogy közeledik a szája, vékony vinnyogó hangon mondtam, hogy "ne ne ne" :DDD nem számítottam rá, korainak gondoltam, nem is akartam. Ekkor kb a szám szélére sikerült adnia végülis egy puszit.

Aztán kb 1-2 óra múlva leültünk egy padra, és megkérdezte, hogy "most már szabad?", én hirtelen azt se tudtam mire gondol, a válaszom sem várta meg, és akkor megcsókolt rendesen. Hát én még akkor is korainak gondoltam kicsit, de közben volt bennem egy kíváncsiság, izgalom, hogy milyen csókolózni. Nem volt rossz, de jobbra számítottam, csalódtam kicsit. Nagyon nyálasnak éreztem. :D Volt még kettő randink ezután, akkor már mondjuk jobb volt vele csókolózni, de nem volt azért az igazi.. valószínűleg azért, mert a fiú iránt sem volt akkora vonzalmam sajnos.


Azóta akikkel csókolóztam, azokkal jó volt mindig nagyon az első. :D Ha gondolod még ezeket is leírhatom, bár ezek már nem olyan igazi elsők :D

2014. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az első igaz barátommal csattant el. Először már túl voltunk egy milliárd szájra puszin, majd egyszer egy jó sétánál rám nézett és egyszerűen beledugta a nyelvét a számba. Én először elhúzódtam, mert megijedtem. Aztán megkérdezte, hogy félsz vagy megijedtél? Mondtam neki mindkettő és erre átkarolta a derekam, majd megint megcsókolt és itt már nem ijedtem meg és baromi jó volt. :D
2014. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Buszára vártunk. Előbb mentünk el ügyeletről. Ölelkeztünk, minden gyönyörű volt, aztán összeszedtem minden erőmet (nagyon izgultam) és a fülébe súgtam a hosszú ölelés közben, hogy "Legszívesebben megcsókolnálak most".

Elengedett ( én megijedtem picit) és azt mondta gyönyörű mosolyával, hogy "Akkor mért nem teszed? :)".

Gyönyörű volt az egész. Életem egyik legjobb pillanata. :)

2014. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lehettem ittunk a haverom szülinapja miatt valahogy bejutottunk egy szórakozóhelyre és egy irdatlan kövér és ronda leányzóval történt meg. Pár napra rá tudtam meg hogy hogy néz ki mert sétálgattunk haverokkal és meglátták az utcán. Hát nekem se pillangó se belebizsergés nem volt. De így jópár év elteltével is olyan jót tudok magamban röhögni rajta. Mentségemre szóljon hogy a szórakozóhelyen még jól nézett ki.
2014. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
6. szívesen elolvasom a többi "első csók" történetedeidet ha, leírod ;)
2014. júl. 29. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!