Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ismerkedés vagy hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ismerkedés vagy hány meeting után lehet elhívni egy lányt randizni? És hogyan kérdezzem meg? Mondjam meg kerek-perec ("Eljönnél velem randizni? "), próbáljak csak erre utalni valahogyan vagy ne is utaljak erre eleinte?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt ugye felfogod, hogy mind a "meeting", mind a "randi" (randevú - rendez-vous) UGYANAZT jelenti? Magyarul találkozónak hívjuk...
2014. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk a meeting a haverokkal való találkozást jelenti.
2014. aug. 7. 10:45
 3/7 A kérdező kommentje:
És a randi pedig több, mint egy átlagos találkozás.
2014. aug. 7. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell direktben a "randi" szót használni. Csak hívd el sétálni, fagyizni stb... nyilván kor függő, hogy hova hívod...
2014. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egyik legjobb sütishez szeretném elhívni.
2014. aug. 7. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg megkérdezi, hogy miért akarod megismerni, akkor mond meg neki őszintén.
2015. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Veszélyes vizeken evezel a "mítingekkel" szerintem. Ha nem tisztázod, hogy randizni szeretnél vele, akkor könnyen benntragadsz a barátzónában és soha nem tudod majd megfektetni a csajt.

Én azt mondanám, hogy ne mítingeljél vele, hanem mindjárt az elején mondd meg neki, hogy tetszik neked és randizni akarsz vele.

Én is sokszor megszívtam a barátzónával kamaszkoromban, aztán egy nagy csajozógép haverom mondta, hogy nem jó dolog sunnyogni ilyennel...igaza is lett. Van rizikó, de amelyik csaj így is eljön randizni, annak tuti tetszel te is, és jók nála az esélyeid.

Ha nem vagy elég tökös alfahím ahhoz, hogy randizni hívjad, akkor azt a csajok egy jó kis "én csak barátként gondolok rád"-dal jutalmazzák, aztán premier plánban nézheted, ahogy a tökösebb haverjaid egymás után szúrják fel a csajt, aztán, ha otthagyják, akkor meg a te válladon sírják ki magukat. :D Hidd el nekem, nem ezt akarod...

2015. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!