Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkezdtem randizni az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem randizni az egyik volt csajom húgával, és a csaj most bekavart és a húga tökre kerül engem sztetek mit csináljak? :/

Figyelt kérdés

Összesen jártunk egy hónapot a lánnyal még vmikor tavasszal, nem is emlékszem pontosan mikor, igazából tök jelentéktelen volt... aztán szakítottunk igaz nem szép dolgokat mondtam neki akkor (de szakításkor ki mond szép dolgokat??) meg csináltam talán egy-két dolgot amit nem kellett volna de rég volt már meg csak egy hónap -.- nem nagy ügy.

És nemrég elkezdtem randizni egy csajjal 2 hete, én nem tudtam, hogy ő az exem húga, de az idióta bekavart, nem tudom, mit mondhatott rólam, de a húga először nekem állt FB-n, utána taliztunk, és annyit mondott, hogy nem akar többet velem beszélni :( Most szerintetek mit csináljak? :( nagyon tetszik a lány baromi jól néz ki nekem egyszerűen kell, nem bírom elhinni, hogy ilyen sz@rkavaró segg miatt nem lehet az enyém, valami tennem kell! Help pls

17/F



2014. aug. 7. 18:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ha olyan régen történt a szakítás, bőven lett volna időd bocsánatot kérni.
2014. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Miért kértem volna egy olyan dologért bocsánatot, ami igaz volt még akkor is ha neki rosszul esett?

Meg amúgy is az ember nem kér bocsánatot olyanoktól akikkel nincs semmilyen kapcsolata már hónapok óta -.-

2014. aug. 7. 18:30
 3/30 A kérdező kommentje:

Am annyi volt, hogy mérgesen megmondtam neki, hogy hülye volt, amikor azt hitte, hogy pár szexnél többre kell nekem, nézzen már magára... aztán ott hagytam. De ez végül is igaz volt.

Utána meg keresett egyszer, hogy szeretne velem beszélni helyrerakni a dolgokat, én meg visszaírtam, hogy lesz@rom, és töröltem mindenhonnan, meg blokkoltam a számát telóben...


Ennyi, azért egy hónaptól nem kellett volna ilyen padlón lennie, meg amúgy is azóta eltelt egy fél év...

2014. aug. 7. 18:35
 4/30 anonim ***** válasza:

"Miért kértem volna egy olyan dologért bocsánatot, ami igaz volt még akkor is ha neki rosszul esett?"


- Az előbb nem így fogalmaztál.


"Meg amúgy is az ember nem kér bocsánatot olyanoktól akikkel nincs semmilyen kapcsolata már hónapok óta -.-"


- Pontosabban Te nem kérsz bocsánatot ilyen esetben. Egyébként éppen most kerültél vele kapcsolatba. Nem gondoltál arra korábban, hogy nem lesz ez így egyszerű?

2014. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Így már mindjárt más. Megérdemled, amit most visszakapsz.
2014. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem érdemlem meg, mert a húga tök más, sokkal jobban néz ki, nagyon tetszik, és tök más amit érzek iránta :(
2014. aug. 7. 18:38
 7/30 anonim ***** válasza:
háhááá :DD és ezután elvárod, hogy a húga komolyan vegyen? Honnan tudja a húga, hogy ő nem csak arra kell neked? :D de tudod mit, mutasd meg neki ezt a kérdésed......
2014. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
nem várom el, de adjon egy esélyt, hogy bebizonyíthassam!!!
2014. aug. 7. 18:40
 9/30 anonim ***** válasza:
Egy normális testvér eleve nem kavar a tesója exével/aktuális partnerével. Gondolom megtudta a húg, és teljesen érthetően, jogosan, jól teszi, hogy elkerül. Ez alapvető dolog testvéreknél.
2014. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
hát abszolut megérdemled, amit kapsz. Most meg csodálkozol?! :DDDD Nagyon szemét voltál a nővérével... az ilyenek nem érdemelnek barátnőt. Szerencsétlen
2014. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!