Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha véletlen úgy jött ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véletlen úgy jött ki hogy két talit lemondtam, akkor fiúk, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Volt indokom,igaz is volt.De lehet hogy nem hinnétek el?
2014. aug. 10. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj ehgy harmadik időpontot és lehetőleg azt már nem mondd le.
2014. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinné el sok ember,lepd meg tudd meg merre lakik ha bizonyitani szeretnél
2014. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha első találkozás lett volna, akkor gond, főleg, ha a rákövetkezőt is lefújtad. ha már sokadikak lettek volna, akkor talán megértőbb az illető, de boldognak nem mondanám.
2014. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem volt egy csaj aki 5x lemondta pedig már előtte hosszú ideje ismertem így elegem lett a fáradozásból és inkább fölszedtem egy nagyon aranyos havernőmet. szóval sokáig nem illik indokkal vagy nélküle.
2014. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!