Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártál már úgy, hogy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy az a lány akit nagyon szerettél és már elég jó viszonyba vele, összejött egy haveroddal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 18:26
 1/9 A kérdező kommentje:
" voltál
2010. jan. 13. 18:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok...de anno az éppen aktuális pasim járt így:))
2010. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elég kínos helyzet lehetett
2010. jan. 13. 19:05
 4/9 anonim válasza:
igen de aztán engem választott a csaj
2010. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én sose tennék ilyet..

kiv ha nem tom h annak a srácnak tetszek,vagy megmondtam neki h csak haverok lehetünk..de ez elég durva..:/

16/L

2010. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát elég kínos volt az tuti....a barátom azt mondta nem tud jönni, és ki tudja miért össze csókolóztam a haverjával,aki ott volt, -a legjobb haverja-...amit a barátom a vállam veregetésével szakított félbe,mégis jött....
2010. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18:30 voltam megint:)
2010. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, jártam kurv@ szar, mert nem csak a csajt veszted el hanem vele együtt a haverodat is.

Senkinek nem ajánlom.

Bár az aki ilyet tesz nem igazi barát aki meg nem az arra nincs szükség, és amelyik csaj ilyet csinál arra sincs szükségem, de azért nagyon szar volt.

2010. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ebben én is hibás vagyok,mert nem mondtam el idejében a lánynak,hogy én szeretem őt...
2010. jan. 14. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!