Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha a randipartneretek ily módon próbálna nektek imponálni?

Figyelt kérdés
Szóval mennétek hazafele gyalog, majd rátok küldene egy embert, hogy lopja el a táskátokat, persze mindezt megjátszva. Majd hirtelen előteremne a semmiből, utána futna, mintha bátor lenne, nem félne semmitől, és visszahozná a táskátokat? És ez utólag kiderülne.
2014. aug. 22. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ennél még nem olvastam nagyobb hülyeséget 17l
2014. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha utólag kiderülne h megrendezett volt a táskalopás akkor nem biztos h tetszene az a lánynak. Lehet rosszul sülne el így a dolog.
2014. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hinné h folyamatosan megfigyeled s az NSAnak dolgozol. Én csináltam 1x ilyet s a csaj órákig sokkos állapotban volt s reszketett, qrvára nem jó vicc. (este volt)
2014. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne tedd, különben is valamelyik filmben láttam, én nagyon ijedős vagyok és ha lerángatnák rólam a táskám lehet rosszul lennék, sirnék, nem birom az erőszak legkisebb formáját sem. Szerintem ha ilyen atrocitásnak ki lennék téve, azonnal haza akarnék menni, nem lenne kedvem randizgatni. Inkább beszélgess vele, karold át, menjetek el egy hangulatos helyre, egy kávézóba, nézelődjetek ez viszont simán bejön.
2014. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon gagyi
2014. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ez sok nekik.

ha mindenáron dominálni akarsz,akkor egy leoltást tegyél be a képbe.

megy a randi a csajjal a beépített haverod odajön és elkezd illetlenkedni,te meg nem trágár módon leoltod és helyreteszed,haver leoltva elkullog,vagyis intézkedsz.

de! erőszak nélkül,mert az a nők 90%ának para és nem azt veszik le,hogy fú milyen biztonságban van veled hanem,hogy erőszakos vagy.

velem volt már legalább 5x ilyen,csak nem megrendezve,hanem élesben és eléggé tetszett a nőknek.

2014. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel/lesegíted a kabátját, meg kihúzod neki a széket, sokkal jobban jársz!
2014. aug. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon vicces az egyik ismerősöm ugyan ezt csinálta ,csak a pasi akit lefizetett h lopja el a táskát ,tényleg el is lopta :D és poénnak indult ,de nem jött be. Szóval ne hősködj , legyél vicces az sokkal fontosabb . :)
2014. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha imponálni akarsz, akkor ne így tedd. A lány nem szórakozna olyan jól, mint Te.

:)

2014. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám, elmebeteg vagy. Nem beszélnék veled többet, esetleg rád küldenék én is egy embert, h lássa el bajod.
2014. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!