Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívok egy lányt pizzázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy lányt pizzázni keddre de azt írja nincs otthon, és magától nem mondott egy másik időpontot akkor nem nagyon akar eljönni ugye?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Csiszolt lekoptatás. Így van. Ha lenne kedve, ajánlott volna megoldást.
2014. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Határozottan. Ha valóban csak nem ér rá, akkor valami olyant mond, hogy az adott nap nem jó, de máskor szívesen.

Esetleg még egyszer(!) próbáld meg, lehet csak kicsit bizonytalan.

2014. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akar bunkó lenni, örülj neki.
2014. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja, akkor a hülye női logikának megfelelő módon közölte veled, hogy kopj le! felejtsd el a csajt!
2014. aug. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ez az egy olyan eset volt, amikor lemondta a találkozót, akkor még nem biztos, hogy lekoptatás szerintem. Lehet, csak simán tapintatlan, és eszébe sem jut, hogy felajánljon egy másik időpontot.

Szerintem adj neki még egy esélyt, de többet már ne.

2014. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem volt olyan, hogy egy srác nagyon bejött, elhívott mozizni, de nem volt jó az időpont, aztán nem mondtam másikat, mert a srácot annyira idegennek éreztem, hogy nem mertem :( szóval nem biztos
2014. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű, én a helyedben megírnám neki, hogy bejön, de nem akarok sem tolakodó lenni, sem felesleges köröket futni, máskor érdekli a téma, vagy sem? Nem egyszerűbb így, egyenesen? A nők amúgy is a határozottságot részesítik előnyben, legfeljebb azt írja, bocs nem, és nem kell agyalnod.
2014. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy elég csak úgy meghívni, hogy megkérdezed, mikor tudna veled elmenni ide és oda. Tehát nem "keddre", hanem "amikor neki jó".
2014. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ííígy van!!! Mindig lesz majd kibúvója
2014. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!