Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek, hogy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, hogy normális pasit találjak?

Figyelt kérdés
Hiába megyek pénteken szórakozni, ott még nem találtam normális fiút. Mindig odajön pár srác,de másnap már nem keresnek. Facebookon, és egyéb helyeken nem akarok ismeretleneket jelölgetni. Mondjátok meg kérlek, hol van még esélyem ? 19/L
2014. aug. 25. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Semmiképpen nem szórakozóhelyeken.

Iskolatársak, hobbi-társak, társkeresők, ismerősök ismerősei. Tartsd nyitva a szemed, sosem tudhatod, hol talál rád a szerelem.


És 19 évesen fejezd be a nyafogást, hogy "hol van még esélyem". Még 35 évesen sem vagy öreg ahhoz, hogy társat találj.

2014. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Természetesen itt .. Példának okáért itt vagyok én:) A viccet félre téve.. Merrefelé jársz?
2014. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kocsmában
2014. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hol ismerkedjek, hogy normális pasit találjak?"


mit takar nálad a "normális" kifejezés? mit keresel?

2014. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én speciel normálisnak tartom magam. Bár a "normális" elég relatív fogalom, személyenként változik hogy kinek mi. :D


Am szoktam bicózni a Margitszigeten, szerintem az tök jó hely az ismerkedésre. Látsz egy srácot aki pl.: olvas, vagy csak mereng az élet nagy dolgain :) egy padon és odamész hozzá. És már lehet is ismerkedni, beszélgetni :)


19F

2014. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj rám, aztán meglátjuk, mit tehetek az ügy érdekében.:P
2015. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!