Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik lányként vallottak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik lányként vallottak már szerelmet egy fiúnak, azoknak hogyan sült el? Jó döntés volt-e vagy rossz?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy ha valaki (lány) vette a bátorságot, akkor annak volt-e jó eredménye? Illetve fiúk véleménye is érdekelne ilyenről akik már kaptak ilyen vallomást! Milyen véleménnyel voltatok a lányról? 17L

2014. aug. 28. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor èn szerelmet vallottam egy fiúnak, elküldött szó szerint a francba. De neked sok sikert kèrdező! (:
2014. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sose volt eddig sikere, 16f
2014. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mostanába kezd megfordulni minden és egyre gyakoribb hogy a csaj szedi fel a fiut!

Nekem is volt már olyan hogy a lány kezedményezett és semmi rossz nincs ebben :)


18f

2014. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig minden kapcsolatom úgy alakult hogy én vallottam szerelmet. És jól sült el. Csak mindegyik alkalommal az volt a baj hogy én túlzottan szerettem, és nem kaptam vissza ugyan ezt a szeretetet.

19/L

2014. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magától is tudta,mondás nélkül,vissza is élt vele.

Arra alapozott,hogy szerettem és bármit megtehet,mivel szeretem ott leszek. Elég bocsánatot kérni.

Tévedett.

2014. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer az egyik haverom(lány) írta(nem Facebook, MSN :D ) , hogy nincs-e kedvem vele járni. Én kicsit meglepődtem és nem tudtam mit mondani, még soha nem mondtak nekem ilyet. Így aztán nem lett semmi a dologból, ő azonnal akart választ, én meg nem tudtam mit mondani. De ha annyira akart volna engem, akkor megvárt volna, hogy nyögjek neki valamit, hogy igen vagy nem.

De ezt nem szerelemből mondta, szóval nem szerelmet vallott.

Rajta kívül egy lány se mondott semmit. Egy lány se mutatta a tetszés legkisebb jelét sem felém.

2014. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam eddig mindig bevált.
2017. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!