Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem próbálkozott be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem próbálkozott be nálam az a fiú?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú. Igazából egyértelmű jelzéseket adtam neki (ránéztem, csavargattam a hajamat, a lábamat kereszteztem), és lényegében neki is tetszek, mivel többször ő is rám nézett, és volt amikor a lábfejét is felém tartotta.

De miért nem mert bepróbálkozni nálam?



2014. aug. 30. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"volt amikor a lábfejét is felém tartotta"


Remélem tudod, hogy ez az égvilágon semmit nem jelent. Amúgy nézhetett azért is, mert furának tartott, vagy akármi miatt. A lábkeresztezés meg mióta egyértelmű jel? Most is keresztbe tett lábakkal ülök, azt' égen-földön senki, akinek jelezgetni akarnék ezzel, csak így kényelmes.

2014. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj magamból kiindulva, nekem is sok lány tetszik, ha csak a külsőt nézzük elsőre, de azért én is vágom,hogy a lányok milyen kis szemetek jellemre, ha egy fiú leszólítjak őket úgyis csak bunkóztok meg elutasítotok, mert ez a menő manapság. Ezért nem szeretünk mi fiúk már egy lánynál sem kezdeményezni személyesen. Ez van, majd, ha lesznek rendes lányok akkor másképp lesz a világ is.
2014. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A fiúknak nem tetszik,ha csavargatod a hajad..Hidd el!


15/l

2014. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért nem tetszik nekik a hajcsavargatás? Akkor milyen jelzést adjak neki?
2014. aug. 30. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:

és hogy néztél rá? mert nem mind1...

bámultál vagy bambultál?

mosolyogtál vagy komoly arccal néztél?

keresztbe tett lábról én pl azt gondolom, mint a keresztbe tett kézről: "bezárkóztam, hagyj békén"

lehet önbizalom hiányos volt, te meg túlságosan bámultad és ezzel azt éreztetted, hogy te határozott vagy...lehet kicsit félénknek kellett volna mutatnod magad, hogy azt higgye te jobban zavarban vagy mint ő :)

nem ismerem a konkrét helyzetet, de úgy tűnik nem a megfelelő testbeszédet alkalmaztad, vagy félreértetted őt :)

2014. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de ezek nem jelzések. Ezek max annyit jeleznének felém, hogy "unom magam és csavargatom a hajam" meg ilyenek. Ha akarsz valamit, beszélgess vele. Most komolyan azt hiszed, hogy ha ennyi zéró erőfeszítést teszel, akkor pont az általad kiszemelt srác majd odamegy hozzád?! Lehet, hogy VALAKI odamegy, de ez nem jelzés semmire.


23/F

2014. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5.-k válaszolónak: bámultam, és mosolyogtam is rá.
2014. aug. 30. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor

- vagy nem értette meg a jelzéseket

- vagy nem jöttél be neki

- vagy nem mert oda menni hozzád

- vagy van barátnője és hűséges


más opció nem jut eszembe hirtelen

2014. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezeket a jeleket gondolom a netről vagy valamilyen női magazinból szedted. (Én is olvastam már ezekről.)

Viszont nem egyértelmű jelzések, szóval ennyiből a pasi nem sejthette még, hogy te akarnál tőle bármit. Ha meg esetleg mégis, akkor tényleg vagy foglalt már, vagy nem jössz be neki, vagy túl félénk és nem mert közeledni.

Az meg, hogy arra fordította a lábfejét, bármi másért is lehetett, puszta véletlenből is.

2014. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!