Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi egy fiúval. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi egy fiúval. Mit hogy csinálj? Mi gáz és mi nem? Hit érdemes felvenni? Hogy viselkedj?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Legy önmagad. Ez nem színház itt nem kell szerepet játszani.Te te vagy változol életed során de ezt magadtól tedd ne más miatt.

Mit vagyel fel.Legy tiszta és vedd fel az alkalomhoz és időjáráshoz illő ruhát.

Hidd el O ugyan úgy fog izgulni mint te.De nincs mitől felni hisz évezredek óta ez így van.

2010. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Véletlenül se hozz fel egy exet se!

Erre nagyon figyelj.Most még nem kell tudnia ilyenekről,se neki se neked.

Öltözéked olyan legyen,mint mondjuk mikor a barátnőiddel elmész sétálni,semmi extra,mert tuti akkor fogsz besülni vele.Se sminkbe se ruhába.

2010. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne mackófelsőben menj. Nekem mindig az a bajom a randikon, hogy nem mutatok elég érdeklődést, mert félénk vagyok, ezt már többen mondták, figyelj erre, kérdezz tőle sokat.
2010. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
lezbi
2010. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
anyád.
2010. jan. 19. 20:52
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem mindegy mit veszel fel,csak magadat add.NE szólj be olyanokat,mint én:ez a randi olyan,mint egy munkamegbeszélés,ez egy vicces randi volt és hasonlókat.Ezt nem díjazzák!!!Tudom.Tapasztalat!!!
2010. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!