Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez egy picikét bonyolult....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy picikét bonyolult. Tudnátok véleményt mondani vagy tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Nem járunk és nem is jártunk. Eleinte minden nap rámirt a facebookon, érdeklődött irántam. Akkoriban még nem beszéltünk telefonon. Utána egy párszor irtam én is neki, mostanában viszont mind kér, hogy ha fent vagyok, irjak neki, s ha nem irok, akkor kérdi, hogy miért nem irtam, viszont ha beszélünk, csak a saját témakörével van elfoglalva, mind az ő dolgairól mesél, nem érdeklődik annyira, ésvan, hogy nagyon lassan nir vissza. És mostanában ilyen nemi dolgokról is beszélünk. 18l
2014. szept. 1. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Maga a kérdés sem egyszerű. Az sem derül ki, hogy Te pontosan mit is szeretnél most tőle. Mindenesetre, ezek alapján akár még bármi is lehet belőle.
2014. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Suliban beszéljetek.
2014. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha megint érdeklődne irántam úgy, mint régen, és hogy még telefonon is beszéljünk
2014. szept. 1. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!