Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem? Elhivjam randira?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe beleszerettem egy bulin,nem nagyon ismerjük egymást csak köszönünk egymásnak meg pár szót beszélünk... Azon a bulin nagyon megtetszett a csaj a mosolya,a szeme szinte minden és ahogy hozzám simul.. De nem tudom hogy el e hivjam randira mivel nem ismerem és kitudja hogy hogy reagál majd, alig ismerjük egymást de minden talinál megölel meg megpuszil mintha olyan fontos lennék neki szerintetek ez mit jelent? ha lehet hosszabb válaszokat
2014. szept. 3. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el mindenképp,mert ha kihagyod utána lehet sajnálkozol egy életre hogy mekkora bal***z voltál hogy nem hívtad időben el
2014. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jobban megismerni meg úgy gondoltam hogy ráírok facebookn hogy el e jönne este sétálni és ismerkedni, majd hazakísérem és elkérem a teló számát szerintetek jó ötlet? mindenre válaszoljatok pls
2014. szept. 3. 20:25
 3/17 anonim válasza:
Szerintem többre nézné ha nem facebookon hívnád el valahova hanem amikor találkoztok és behozodod témának hogy eljön-e randizni veled, és egy papíron add mrg neki a telefonszámodat ;)
2014. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de kitudja mikor találkozunk :S én meg már nem tudok várni
2014. szept. 3. 22:15
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor cselekedni kellene ;)
2014. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Utolsó válaszoló jól mondja ;)
2014. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
cselekedek is,hétvégén elhivom de akkor a fb s dolog se rossz? mivel emigy nem nagyon talizunk meg beszélünk. csak annyi hogy ráirok hogy szia hogy vagy? mit csin? stb aztán meg rátérek a dologra hogy el e jönne velem este sétálni
2014. szept. 4. 15:15
 8/17 anonim ***** válasza:
igen, csak ennyit kell tenned :)) a fb sem gaz, ha nem talalkoztok rendszeresen.
2014. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hogy irjam meg neki hogy ne legyen túl nyomulós? sokszor elcsesztem már más csajoknál :S
2014. szept. 5. 20:15
 10/17 anonim ***** válasza:

Hat szerintem ha rairsz, mondjuk h Szia. Hogy vagy ? v vmi hasonlo egyszeru koszones.

aztan ha neki is szimpi vagy (a leirtak alapjan amugy szerintem abszolute), akkor siman gordul az egesz. Csak az elso nehany perc a nehez.

Szurkolok ;)

2014. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!