Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el egy fiúnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eveliin0411 kérdése:

Hogy mondjam el egy fiúnak ha tetsző osztálytársam?

Figyelt kérdés
Eléggé félős vagyok nem az az odamegyek lesz a mi lesz stílus...: /szóval hogy mondjam el egy osztálytársam hogy tettszik, nem feltűnően , :// és milyen időpont lenne alkalmas???

2014. szept. 29. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl. Suli után amikor ketten vagytok. Ritja az ilyen de megesik
2014. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"tetsző gecó, kő kóla?"


amúgy én arra jöttem rá, hogy nem érdemes vallomásozni.. oviban egyszer elsütöttem és hülyének néztek, tök gáz volt:D

egyszerűen legyél a közelében, legyél vonzó, kedves mittomén, ami neki tetszik.. nem kell kimondani semmit, az csak lelövi a poént

nincs is annál izgibb, mikor mindenki tudja a városban is, hogy tetszetek egymásnak, ti mégsem hiszitek el:D tényleg nem kell semmi extra!

2014. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg írhatsz neki egy cetlit órán, hogy suli után várod mondjuk a suli előtt. :D
2014. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A cetli jó ötlet: ) már csak egy megfelelő alkalmat kell keresni: ) de szerintetek az nm furcsa hogy egy osztálytársam tettszik: /
2014. szept. 30. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyan miért lenne furcsa?:D
2014. szept. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát az hogy akkor az egész nap látom az osz.társaim is tudják meg nm tudom: /
2014. okt. 1. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugy akarsz parkapcsolatot, hogy masok ne tudjak?:D


abban igazad van, hogx ha egesz nap latod, az nem mindig tesz jot... meg kell tanulni kezelni, hogy az iskola nem a maganelet helye, es attol meg, hogy egesz nap egy teremben vagytok, netan egxmassal torodtok, meg nem voltatok egyutt aznap mint par... nem szamit randinak, vazy egyutt toltott idonek!


de ez a jovo zeneje, eloszor hoditsd meg;D

2014. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze rengetegen irtak hogy menjek oda beszéljek vele vagy irjak neki egy levelet,de nm tudom mit irjak félek: / nem merek elé állni és azt mondani (E.) Szeretlek.. pedig olyan egyszerű lenne olyan jó lenne ha ő kezdeményezne akkor tudnám hogy ő is igy van ezzel az egésszel viszont ha valahogy ugy irok neki pl. Viberen mert nekem a meg a száma de neki nincs az enyém..:) igazából nm tudom mit tegyek az biztos hogy én bonyolít túl az egészet: //
2014. okt. 1. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezert mondtam korabban, hogy nincs ertelme vallomast tenni


legyel vele, korulotte.. ha bejossz neki, ugyis fog torodni Veled! Es akkor majd tud kezdemenyezni meg miegxmas, de vallomast tenni folosleges, csak egy csomo kinos helyzetet teremtene

2014. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!