Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy egész életemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egész életemben egy olyan lánynak se fogok tetszeni, aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de az is lehet, hogy nem.
2014. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy bun ronda is jo lenne mar :/
2014. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért milyen lányok tetszenek?

Ettől függ. És hogy te milyen vagy. De amúgy nem valószínű.

2014. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem a kinezet a lenyeg, mondom en aki eddig azert kuzdottem aztan amikor elertem amit akarok juszt nem talalok egy normalis fiut..
2014. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez csak tőled függ, msot itt sajnáltatod magad, ezért gondolom eszed ágában sincs változtatni a helyzeteden , pedig könnyebb mint hinnéd, ahoz hogy tudj csajozni nem kell hogy jó külsővel rendelkezz, mármint szépség terén, az alakon, ápoltságon, öltözködésen simán tudsz változtatni, amin nehezebb a hozzáállásodon, de ha az megvan és lesz önbzalmad akkor semmi akadálya, vagy a szintet add alább és akkor tuti lesz csajod, olvass utána hogy kell csajozni, segiteni fog, és ezek nem csajozós szövegek hanem inkább tudat alatti befolyásolás és nagyobb részt önfejlesztés/önbizalomfejlesztés, én annó olyan beszari voltam hogy meg sem mertem szólitani a kiszemeltet, de mára már simán szerzek csajt :) persze lehet em az elsőt akit megszólitok egy bárban, vagy akárhol, de mondjuk a 10. et. a többit meg le kell szarni :), minden csak azon múlik hogy hogy adod elő magad és ahogy előadod az hiteles e :)
2014. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Miért milyen lányok tetszenek?"


Szép arcú, igényes öltözködésű. Én is eléggé adok a megjelenésemre, csak sajnos se magas nem vagyok, se férfias arcú, inkább kisfiús, emiatt nem igazán vesznek észre.

2014. szept. 29. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nec mortem effugere quisquam nec amorem potest.
2014. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem igaz,mert mar biztos volt olyan lany akinek te is tetszettel es o is neked ,csak jol titkolta. De kulfoldon konnyebben lehet ismerkedni csak nyugodtan probald ki! Ugy mukodik ,mint a filmekben.
2014. szept. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!