Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nő létemre szexelni akarok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre szexelni akarok. CSAK legyen 1. tiszta, nagyon tiszta 2. kedves, kulturált 3. egészséges (legalább nagyjából kizárólagos) 4. gúny, kihasználás, erőszak és fájdalom nélkül Túl sokat kérek?

Figyelt kérdés

Alapvetően legalább közepes, de inkább jó a külsőm. Annyit randizok, amennyit akarok.


De a férfiak...


Múltkor egy buli után egy meghívott teázni. Nem tudta kivárni, hogy kihűljön a tea, még egy kortyot sem tudtam inni. Végig fogdosott, szegény pultosok már zavarban voltak, talán ki is akartak küldeni a kávézóból. Tényleg szomjas voltam, de ennyire sem volt képes, azt hajtogatta, hogy menjünk fel a szállodába... (fiatal egyetemi tanár)

Az utcán csókolóztunk, és fájó szívvel búcsúztam el tőle. Nagyon helyes volt, de nem kockáztathattam, mekkora bunkó lesz privátban, ha nyilvánosan ekkora.


Tegnap egy idősebb, nagyon tiszta, szuverén férfival kávéztam. Elmondta, hogy tud mosni, vasalni, és nem igényel lelki társat.


Ez mit jelent?!


Elmondta azt is, hogy életveszélyesen megfenyegetett valakit, és komolyan is gondolta.

Szerintem nem teljesen normális.


Én csak dugni akarok. Sok-sok kellemeset. Tisztán, higiénikusan. Azt akarom, hogy babázzanak velem. Ennyi. Sokat akarok?


2014. okt. 8. 10:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jók. kívánatos volt mindkettő. de tipikus bunkók. még a normálisnak látszók is annyi mindent rám akarnak erőltetni. ki kell valahogy szűrni a tahókat.
2014. okt. 8. 10:59
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod kiszurni, akkor meg nemcsak szexre kellenek, mert minimum fel ev kell es 2 het egyuttlet, de a legjobb ha valamennyi egyutteles, akkor lehet kicsit jobban kiismerni a masikat. Van Aki olyan kedves, rendes, megerto es amikor ugy erzi nyeregben van akkor jon elo, hogy o a legszemetebb fel ev utan.
2014. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
5. Legyen jóképű!
2014. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
muszáj kiszűrni. én szeximádó vagyok, alapvetően bárkinek van esélye, aki tiszta, normális, egészséges, és állandósítani akar.
2014. okt. 8. 11:13
 15/19 anonim ***** válasza:
szerintem itt kapsz/kaptál annyi privát felajánlást, hogy tudsz beszélgetni, kiismerheted a jelentkezőket, hogy aztán válogathass :-D
2014. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A kulturált korbácsolásról, mi az álláspontod?
2014. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kérsz sokat, végre egy nő, aki azt szeretné, ha nőként bánnának vele, belőled még nagyon sok kellene :) És amúgy az elvárásaid is teljesen rendben vannak.
2014. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

12:52!


Ez csak szöveg, amit lenyomott a kérdező! Hány lányismerősöm mondja ezt, aztán utólag kiderül, hogy mégiscsak jóképűnek kell lenni! ;)

2014. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ostobaság. Te nem szexelni akarsz, te azt akarod, hogy "babázzanak veled". Neked érzelmi igényeid vannak. Miért nem mentél el velük, ha csak szexelni akarnál?

Akinek érzelmi igényei is vannak, az keressen párkapcsolatot. Aki meg csak dugni akar, azt ne zavarja, hogy hol fogdossák, meg, hogy a másik nem igényel lelki társat.......kissé össze-vissza beszélsz.

2014. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!