Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ha van két csaj, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha van két csaj, és az egyiknek nyilvánvalóan bejöttök és van nála esélyetek, a másik pedig nem mutatja ki nyilvánvalóan hogy tetszetek neki, melyikhez mentek inkább oda?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 15:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja,és a második jobban bejön
2010. jan. 23. 15:12
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez így teljesen értelmetlen, konkrétumokat, és akkor könnyebb lesz válaszolni.
2010. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amelyik bejön nekem :)
2010. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, h ki tetszik!
2010. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az első is bejön akkor ahhoz.
2010. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Normális ember ahhoz megy oda, aki jobban tetszik. Ennyi. De ezis emberfüggő, nem úgy értettem, hogy aki nem megy oda hozzá az mindenképp idióta. Csak lehet meghozta élete egyik legrosszabb döntését...
2010. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire van kedvem teperni, és mihez van kedvem. Attól hogy valaki nem akarja mutatni, persze át lehet még láni a szitán:)

Ne legyél naiv, mi sem vagyunk vakok. A f@rkunk igeni nagyon jól lát, ha arról van szó.


Bocsi a nyers válaszért, de szerintem ezzel többre mész.



21F

2010. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A férfiak a könnyű prédát elfogyasztják ha úgy hozza az élet, de alapvetően szeretnek vadászni és szeretik a kihívásokat ezért a második. /is/
2010. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a második kihúzza a gyufát, és túl sokáig kéreti magát, akkor letámadom az elsőt.
2010. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem azis fontos,hogy hogy néz ki kívűlről,és a BELSŐ tulajdonságok is nagyon fontosak.Pl én nem szeretem a rámenős csajokat...
2010. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!