Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú és egy lány találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú és egy lány találkozik az minden esetben randinak számít?

Figyelt kérdés
Akkor is ha előre megbeszélik hogy ez nem randi?

2014. okt. 14. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért számítana annak? Lehet barátság fiú és lány között. Akkor ők minden nap randiznak?
2014. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor én 20 éven keresztül randiztam a lány unokatesómmal, mindahányszor összefutottunk? Mekkora weirdo vagyok...
2014. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem kettesben találkoznak.
2014. okt. 14. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
# 2 de azért néha kiverted rá gondolva, nem?
2014. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy csaj ismerősöm, néha beülünk vhová inni vmit, mégsem randi.
2014. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben.
2014. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem.Ha meg megbeszélik akkor meg fõleg.

De, hogy okosodj egy kicsit:Angol, japán nyelvben (meg ha jó tudom németben is, biztos van több is, de ezekben biztos/majdnem biztos vagyok) a randi/date (vagy ennek megfelelõ jelentésü szó) még csak a közelében sincs a magyar "randi" értelmezésének.Pl ha legjobb haverral elmész kocsmázni, vagy ha testvéreddel mész el valahova kettesben akkor is a "randi" szó ottani megfelelõjét használják.

Tehát a randi(találkozó) nem ugyan az mint a randevú

2014. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!