Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HELP! A Férfi áthívott magához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! A Férfi áthívott magához vacsorázni, ő főzne. De eddig meg bizonytalan volt, hogy akar-e tőlem valamit. Többit lent!?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 hónapja ismerkedünk, főként a neten, de egy városban lakunk. Eddig kétszer találkoztunk, egyszer véletlenül, de órákat dumáltunk, utána megbeszélve, de azóta eltelt több, mint egy hónap és azóta csak internet. Telefonon sem hív fel. És ha kettőnkről beszélünk, azt mondja mindig, hogy bizonytalan, nem tudja mit akar. Egyszer így érez, egyszer úgy. Abban biztos csak, hogy nagyon bír.


Most pedig egyik napról a másikra áthívott vacsorázni magához, a lakására, mert meg kell kóstolnom a főztjét, milyen finom. Ja és hétköznapra! (Nője nincs, az biztos, de hétköznap?)


Ennyi alapján mit gondoltok? Csak szex miatt hívott volna? De akkor meg nem főznek a pasik, csak filmezni hívnak, nem? Nem tudom, mire gondoljak, mert eddig meg nem tudta mit akar, meg hogy nincsen nála szikra.


Most akkor ez mi?



2014. okt. 15. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Annak örüljél, hogy elég igényes és kifinomult ízlésre vall, ha egy pasi vacsorázni hívja át a nőt és nem filmezni mint a 16 évesek!

Lehet, hogy le akarna veled feküdni igen, de mielőtt megtörténik tisztázzátok, hogy mik a tervei és mit érez irántad. (Ha ennyire bizonytalan vagy!)

2014. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj el hozzá vacsorázni, aztán majd kiderül, mit akar.

És az miért gond, hogy hétköznapra? Hétköznap nem szoktál vacsorázni?

2014. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is bizonytalan vagyok, ő meg főleg. Viszont azt, hogy mit érez irántam, nem lehet vele tisztázni, mert mindig azt mondja, hogy nem tudja. Egyszer így érez, egyszer meg úgy. :(
2014. okt. 15. 13:19
 4/13 A kérdező kommentje:

2#

Nem gond egyáltalán. De ilyenről még nem hallottam. :)

2014. okt. 15. 13:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor vagy hagyod, hogy sodródjatok az árral és majd lesz valami. (vagy nem)

Vagy pedig meg mondom, hogy te sem tudsz örökké várni, mert ezt az időt olyan pasira is fordíthatnád aki meg mindent megtenne érte, hogy az övé legyél.. ennyi.


1#

2014. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy vacsora is lesz.

A többi rajtad múlik.

2014. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A lényeg h legalább te tudod h mit akarsz, de végülis könnyebb elvárni h a másik majd mindent kitalál/megcsinál helyetted. Csak így tovább.
2014. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján szerintem nem lehetne megmondani. Már csak azért se mert lehet hogy azért hívott hétköznap,hogy miután lefeküdtetek menyj haza és ne kelljen veled töltenie az éjszakát de lehet,hogy azért mert azt akarja,hogy ott maradj jszakára másnap reggel együtt készüljetek és menyjetek munkába. És simán lehet,hogy azért vacsorázni hívott mert akkor valószínűbb,hogy joban bejön neked és lefekszel vele de lehet,hogy azért,hogy jól érezzétek magatokat utána pedig ha szeretnéd elegánsan hazavisz/kísér. Mi sajnos nem ismerjük 2 hónapja.
2014. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha átmész hozzá akkor ki fog derülni. Ez biztos.
2017. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért ez már jó pár éve volt.

Kérdező: mi történt közben?

2017. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!