Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek? Mi gátol a csókban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek? Mi gátol a csókban?

Figyelt kérdés
Még igazából egyszer csókolóztam egy osztálytársammal 8.-ban. Azóta egyszer sem és most van egy lány akit nagyon meg szeretnék már csókolni de valamitől nagyon félek, nem merem megcsókolni, de mégis szeretném. Mit csináljak, hogy ne féljek tőle?

2014. okt. 15. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Jártok, ti vagy még nem?
2014. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem, pontosan ennyi hiányzik már csak hozzá hogy megcsókoljam. Kicsit még vonakodik a kapcsolattól de egy csókkal már benne lenne úgy érzem, csak hát azt meg kéne tenni...
2014. okt. 15. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy a barátnőm félt a csóktól, az volt neki az első, kb 1 hónap járás után jött össze nekünk a csók :)

De én egy egyszerű szájra puszival kezdtem nála.

Bár ez kicsit más volt, mert mi már jártunk :/

Bocsi de én így nem nagyon tudok többet segíteni :(

2014. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk igazából mind a ketten félünk tőle csak más okból, a csaj azért fél mert az előző barátja szakításkor megalázta és azóta fél minden testi kontaktustól (még sokszor azt is nehezen viseli hogy átölelem) en meg ugye azért amit leírtam hogy kb egy olyan jo 4 éve csókolóztam először és eddig utoljára, és konkrétan semmi emlékem nincs róla, szóval ez most olyan lesz mintha ez lenne az első.
2014. okt. 15. 19:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt hogy én 18 vagyok és fiú, a lány pedig 17 éves
2014. okt. 15. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudodmit?

Én azt tenném a helyedben, hogy elmennék vele sétálni vagy ilyenek, kicsit beszélgettek, aztán napvégére csak összejön annyira a bátorság hogy adjál neki egy szájra puszit.

Kövi alkalommal, már úgy köszönhetsz neki, és be is vallhatnád neki hogy nagyon szereted, és hogy örülne hogyha a barátnőd lehetne, hidd el szép lassan ki fog alakulni a csók ha nagyon akarod :) ^^

Nagyon szurkolok nektek! Sok sikert :)

És légyszi írj ide majd a fejleményekről! :)

2014. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, és ha valami történik írok megígérem! :)
2014. okt. 15. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!