Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen jó randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen jó randi?

Figyelt kérdés

Randiztam már, de azok még nem volt túl komolyak. Most viszont sokkal komolyabb, nem szeretném, ha rossz vagy unalmas lenne...

Miről beszéljek vele, ha nincs téma, mivel dobjam fel?

Miket kérdezzek?

Ne mondjátok, hogy jön magától, mert ez hülyeség...

Megnéztem más kérdéseket is. Értelmes/nem retardált válaszokat szeretnék. :) Köszi!

15/F



2014. okt. 16. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát pedig jönnie kell magától. Nem lehet felkészülni előre.

Még régebben mindig felkészültem magamban, hogy miket kérdezek, mikor, hogyan stb. és azt hittem ezzel kb. másfél-két óra beszédtémát szolgáltatok, de nem így történt... ellőttem 10 perc alatt mindent és jött a kínos csend.

Szóval, ha nem jön belőled automatikusan, akkor az ilyen előre "megtanult" témák se fognak valami sokáig tartani.

2014. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legjobb randi(k) után is ellaposodás jön -vagyis én így tapasztaltam eddig és erre látok példákat is.

Inkább a szürke hétköznapokra vigyél egy kis állandó többletet amig együtt vagytok, mintsem egy, azaz 1db kiemelt eseményre amikor taliztok.

Túl sok energia, görcsölés mehet rá, és az sem bizti, hogy a kivánt hatást éred el.

Mondjuk ezért is szeretem az egyszerübb talikat, mint a "mindentüberelő" randikat.

2014. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kettes!
2014. okt. 16. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Nincs mit *-*

2014. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves a lány? igazából ha komolyabb vagy idősebb nálad akkor komolyabb témák.ha fiatalabb nálad akkor lazábbak. legyél közvetlen.
2014. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Remek volt :)

Velem egyidos.

2014. okt. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!