Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja egy lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja egy lány, hogy senki kedvéért ne változzak meg, ha így ahogy vagyok nem kellek nek?

Figyelt kérdés
azt mondta hogy sok lány vágyik olyan férfire amilyen vagyok, de ezek szerint ő nincs közöttük. Azt mondta hogy egy csomó lány oda lenne értem ha egy kicsit nyitottabb lennék. De nekem ő kell : /
2014. okt. 23. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
csak egy a sok sablonos lekoptatódumákból. Sajnálom, de ez a vonat továbbállt:s
2014. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 +1
2014. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt tényleg lekoptató szöveg.

Másrészt, ha belegondolunk, van benne igazság. Ha nem magadtól, belső indíttatásból változol, hanem csak valaki más kedvéért úgy teszel, mintha más lennél, tehát mondhatni erőszakot teszel a saját természeteden, az egyrészt nem lesz tartós, másrészt hiteles sem. Tehát előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból.

Természetesen egy kapcsolatban azért alakulunk egymáshoz, változunk bizonyos mértékben, de az alaptermészet a legtöbb esetben megmarad.

Ezért is jobb olyat keresni, akinek a jellemünk, a természetünk, a gondolkodásunk, a viselkedésünk alapjaiban szimpatikus.

2014. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!