Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A www.randitars.hu nem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A www.randitars.hu nem egy kamu oldal?

Figyelt kérdés

több oldalon voltam fenn már az idők folyamán, de ez eléggé gyanús:

-szinte csak szuper nők vannak fenn

-erotikus képeket szó nélkül adnak

-viszont normális levélre senki nem válaszolt (egyébként se szoktak, de azért valaki csak-csak válaszolna)

neked tapasztalatod?

(ha esetleg pesti vagy környéki lány vagy és valós és rajta vagy, küld el privátba az adatlapod, az egy jó teszt lenne:)


2010. jan. 25. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Szerintem nem csak kamuk vannak ott fent. Csak belenéztem a gyorskersőben és találtam egy két ismerőst. Biztosra tudom, hogy ő is társat keres. Férfiról van szó. Személy szerint nem vagyok regizve rá. Nem igazán tetszik maga az oldal.

2010. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem se kamu.nem csak szuper nők/pasik vannak rajta..

az mondjuk tetszene,ha településre is lehetne keresni..


bár elég fura kérdések vannak rajta..

pl.drogok?ki az aki bevallja??:)

2010. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kamu! De van 1-2 társkereső oldal, ahova feltesznek 1-2 kamuarcot, hogy pörögjön az oldal!
2010. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elég nagy kamu! Nagyon sok szép csaj van szinte csak azok vannak. Jártam már több oldalon de sehol nem volt ennyi szép lány, ezért lett nekem is gyanús.

Így elkezdtem utánajárni dolgoknak:

rengeteg emberre rákerestem leginkább a gyönyörű lányokra iwiw-n és persze nincs találat! Jó lehet hogy sokan nem írnak valós nevet, de más oldalaknál is van azért egy kettő itt meg nincs.


KAMU AZ EGÉSZ. jó vannak valódiak regisztrációk akik beregeltek(én is bár megbántam) de nagyrészt kamu!!!!!

2010. ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja! Lehet rá regisztrálni, ezért találni rajta valós tagot, de a sok szép lány arra utal, hogy a forgalom miatt kamu adatlapokat is létrehoztak, ami szerintem undorító.
2011. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!