Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesti lányok ez jó program?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti lányok ez jó program?

Figyelt kérdés

Aranyos lányt keresek ma estére, akivel megnézhetem a Holtodiglan című filmet az Alleeban.

Nyugi baromi jófej vagyok, unatkozni nem fogunk :)

23f


2014. okt. 24. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mégis kit érdekel, jófej vagy-e, amikor az ember nem dumálni jár moziba, hanem filmet nézni? Ha össze is szedsz egy lányt, az tuti nem veled foglalkozik majd, hanem a filmmel...
2014. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát nemtom einstein, hogy te voltál már életedben moziban csajjal, de ha igen, akkor nagy láma vagy :D

Ugyanis a film előtt-után beszélünk, főleg utána, ha beülünk valahova, szóval köszi-pacsi az "értékes" hozzászólást :DD

2014. okt. 24. 16:13
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Lány vagyok te észlény :)
2014. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Az értékes hozzászólás igenis értékes volt, mert a reakcióból máris látszik, mennyire "baromi jófej" vagy...
2014. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha lány vagy, akkor vagy nem voltál ilyenen vagy egy gyökérrel vagy pedig Te vagy az, ezek az eshetőségek :/

Mégis mi látszik belőle? :D

De bocsánat Hercegnőim, ha megsértettem szeplőtlen lelketek :d

2014. okt. 24. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Azért elég ciki, hogy te ilyen megnyilvánulásokkal jófejnek nevezed magad... Nem tudom, milyen jogon nevezel gyökérnek, de legalább szépen kimutattad vele, hogy te valóban egy gyökér vagy.

Én csak arra próbáltam utalni, hogy ha valaki megszán annyira, hogy elmenjen veled moziba, az nem a fantasztikusan megnyerő személyiséged miatt teszi majd, hanem mert amúgy is megnézné a filmet, és talán te még meg is hívod rá. Nem valószínű, hogy bárkit is elkápráztatnál annyira, hogy utána még bárhová lenne kedve beülni veled, aki egyébként egy vadidegen vagy számára, és egyértelmű, hogy azért sóvárogsz itt társaság után, mert borzasztóan magányos vagy és nincsenek létező nők a környezetedben.

2014. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na akkor most őszinte leszek és sutba vágom a kérdésem és azt a 3 lányt akivel most beszélek, ha ezt a választ megnézi.

Azért mondtam azt, h gyökér vagy, mert olyan kommentet dobtál be, először is nem voltál a kérdésben megszólított, nem arra válaszoltál, csak beírtál egy keserű szöveget.

Másrészt, egyáltalán nem vagyok magányos, van pár igazán jó barátom és rengeteg haverom, az, h "megszán valaki" pont leszarom, ígyis-úgyis van csajom, most jelenleg unom magam és azért írtam ide be ezt, de baromira nem megyek moziba, este bulizni megyek, addig elvagyok. De ha mégis összejött volna itt egy csaj, azt felhívom a kis budai lakásomba és elvagyunk. :)

És jófej vagyok, pont az ilyen kicsiken, mint te szoktunk röhögni, persze ha nagyon kicsi (értsd: jelentéktelen), akkor inkább szánjuk. :D

Na és a további kommenteket ignorálom, mert nagyon nem érdekel a kis gyakoris társadalmatok.

Nem akartam ilyen fellengzős bunkó lenni, de kihoztad belőlem, kedves kicsi lány :)


Tessék dobok nektek egy számot, hogy valami jó is legyen ebben.

https://www.youtube.com/watch?v=LVB2mXCTbNs

2014. okt. 24. 16:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igen... Baromi jófej lehetsz, ha csak úgy szórakozásból más nőket dugogatsz, miközben barátnőd van... Na megyek hányni, aztán röhögünk majd rajtad a párommal, aki veled ellentétben egy értelmes férfi.
2014. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek két lányt, aki elmenne veled:

Kézi és Marcsa.

2014. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán találsz Gold Diggereket, akik jópofiznak, amíg fizeted a szórakozásukat, de közel engedni nem fognak miután velük is úgy viselkedsz, mint itt. Igazi beégés lesz, mint itt.
2014. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!