Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden fiú ekkora "tapló"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú ekkora "tapló" vagy csak én vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Megismertem a neten egy fiút és elhívott randizni

nagyon szépen felöltöztem stb magassarkú de azért közölhette volna hogy az egész várost bejárjuk gyalog (akkor valami lapos talput vettem volna fel) majd egész végig arról beszélt hogy ő mennyire akar venn iegy kocsit mert hogy a lányok arra buknak ha jó kocsija van aztán közöltem vele hogy engem ez annyira nem érdekel hogy nagyon és amikor a terveiről kérdezgettem akkor megint a hülye kocsiját hajtogatta ráadásul még a buszt se várta meg velem a buszmegállóba és szétfagytam és vízhólyagos lett a lábam -.-


a másik meg tegnap volt szintén netes (pont a gyakorin ismertem meg) kb 1 órán át kocsikáztunk amikor mondtam neki hogy jó lenne valahova beülni majd közölte hogy 200 ft-ja van meg az a lényeg hogy "benzin legyen sz*rásig" ezzel a szöveggel :O nah meghívtam én de amikor arról kezdett beszélni hogy milyen rossz a cipője mert egész nap dolgozik nagyon idézem "bepállik a lába és büdös lesz" és elment pisilni azzal a szöveggel hogy "huggyantok" elment az összes életkedvem..

csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy tényleg ennyire taplók vagy nem törődömök a pasik??


2014. okt. 27. 23:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

ezen most nagyon nevettem


velem bezzeg el se jönnek a lányok (bár én se lennék jobb)

2014. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Te vagy szerencsétlen.
2014. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%

:D


Azért nem mindegyik ilyen. Ha el akarod kerülni az ilyen helyzeteket, ismerkedj velük kicsit tovább interneten keresztül, szerintem azért nem nehéz megállapítani, ki ilyen és ki normális.

2014. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
68%
te csáje, de látod te is a bunkó béemvés g cikkel mentél el kocsmázni nem a "szeppent, rendes srácokkal", ugy kell neked
2014. okt. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
# 3 szóval ezért nem írnak vissza a lányok..
2014. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%

Hahahaa, "huggyantok". Ez nagyon tetszett :D

Tényleg nagyon sok hasonló pasi van. Valahogy elfogytak a normálisak.

2014. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Szeppent, rendes a két fogalom kissé üti egymást.
2014. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy te szerencsétlen, két ilyent balf_szt kifogni.. na ehhez tehetség kell.
2014. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Feldobtad az estém. :D Nem mindenki ilyen, nyugi.
2014. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
Úristen, bocsi, de szétröhögtem az agyam ezen. :D
2014. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!