Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy barát szerűséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy barát szerűséget szeretnék randira hívni azt szerintetek telefonon érdemes, vagy élőben?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy már jó pár hónapja elég jóban vagyunk, de eddig nem gondoltam rá hogy randizni is szeretnék a lánnyal. Ez idő alatt jó eséllyel barátzónába kerültem, de ki kéne deríteni hátha mégse. :) Szerintetek ezt hogy érdemes? Hívjam el valahova és ott egy csokival vagy valami ehhez hasonló cuccal mondjam el neki hogy mostanában sokat gondolok rá meg ilyenek, vagy inkább rögtön telefonon beszéljem meg vele? Még baráttal sose próbáltam randizni, nem igazán értek a dologhoz. :D

2014. okt. 28. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Híd el, és ne mondogass neki semmi ilyesmit, csak érezzétek jól magatokat. Aztán ha minden jól megy, hívd el újra. Látni fogod, hogy összemelegedtek-e. Akkor lehet lépni. Élőben talán szerencsésebb, ha össze szoktatok futni.
2014. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, mert úgysem fog rá elmenni :D Akkor inkább ne személyesen csinálj magadból bohócot.
2014. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Összefutni összeszoktunk jó párszor és mindig jól érezzük magunkat mindketten, ezért is gondoltam hogy tovább kéne vinni a dolgot. :)


Másodiknak köszönöm az optimista válaszát, valószínűleg igaza van, de szerintem meg inkább érdemes biztosra menni, mint még pár hétig szerencsétlenkedni ezzel a "Mi lenne ha?" kérdéssel... :)


Tehát az első szerint hívjam el megint találkozni, és akkor ha úgy alakulnak a dolgok mondjam el neki a "randi" közepén?

2014. okt. 28. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


Próbálni oké érdemes csak utána lesz égő találkozni vele vagy a haverjaival. Csúnyán ki fognak röhögni.

2014. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki emiatt kiröhög szar ember. Az nem is érdemes a barátságra.
2014. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el valahova,de csak kettesben legyetek.Valami jó kis programra. Nem tudom hol laksz,de pl Budapesten valami kilátóba,vagy nem is tudom..Kiállításra esetleg.(ne múzeumba persze :D )


Utána ha még legalább 2x találkozik veled kettesben,akkor írd meg neki, hogy gondolsz rá.

2014. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A haverjait teljesen leszarom, ha meg ő kiröhögne később akkor meg annak örülnék legalább hogy nem jött össze. :DD


A válaszokat köszönöm, akkor találkozok vele még egyszer, és szerintem akkor megpróbálok beszélni vele. A pár találkozás megvolt, nem akarom nagyon elhúzni a dolgot.

2014. okt. 28. 13:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt már hogy tök fáradtan inkább bent maradt a városban velem, ahelyett hogy meló után hazament volna pihenni, szerintem nem reménytelen a dolog. :)
2014. okt. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!