Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek volt már vicces vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már vicces vagy kínos randitok (leírom én is az enyém)?

Figyelt kérdés

Második randim volt egy sráccal nála voltunk leültünk dumálni a kanapén éppen nagyban mesélt amikor a szoba végében egy kb 2 négyzetméteres helyen leszakadt a plafon hatalmas csattanással erre kitört belőlem a nevetés hogy na most akkorát kamuzott hogy a plafon is leszakadt :D

ugyanezzel a fiúval randiztam volna de lemondta hogy majd másnap mert hasmenése van és bélgyulladást állapított meg magánál az internetről de pálinkával kikúrálja magát :D mondom oké

másnap találkoztunk hát nem sikerült magát kikúrálnia és én ott ültem magamban a nappaliban néztem a szép plafont és hallgattam a hangokat a wc-ről :D


meg ez még régen volt bár nem randi :)


új lakók költöztek a lépcsőházunkba a kissrác (6-7 éves lehetett) egyszer a liftben Garfield képregényt nézegetett mondtam hogy én régen gyűjtöttem a Garfieldot megvan egy csomó évfolyam odaadom neki ajándékba ha érdekli majd csöngessen be érte

egyszer anyu nevetve meséli hogy jött is ez a Gergő gyerek pont apám nyitott ajtót (apuról tudni kell hogy még azokat a szomszédokat sem ismerte fel akik 15 éve laktak velünk szemben meg egy emeleten nemhogy az újakat) szóval mondja a kölyök apámnak hogy "Jó napot kívánok a lányát keresem!" de így semmi csókolom vagy ilyesmi apu ledöbbent azt se tudta mi van aztán nyomatékosan megkérdezte: "Te tudod, hogy az én lányom 18 éves???"



2014. okt. 28. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D
2014. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább az első sráccal végül összejöttél?:D
2014. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tetszett, megcsináltad az estémet, köszi! :'D
2014. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ez nagyon jó xDDD


Nekem egyszer volt olyan, hogy a lány azt kezdte el mesélni első tali alkalmával,hogy nem szereti a munkahelyét,mert sok

emberrel találkozik. Idegesítik és valszeg emiatt neki túl száraz a puncija, meg ,hogy szereti az idegnyugtató teákat.

Én meg köpni nyelni nem tudtam csak bólogattam, ahha-ahha :DDD


ez meg egy haverommal történt

Megbeszélt interneten egy erdélyi csajjal randit. Bomba nő, csinos, széparcú, jófej, stb. Megbeszélték, hogy kapásból 4 napra jön a sráchoz!

A srác alig várta, hogy jöjjön a lány, teljesen felspannolta magát, hogy milyen király lesz egy bombanővel 4 napig, miket fognak csinálni stb. ...

A nagy napon csengetnek, és az ajtóban ott állt...egy nagyon dagi, nagyon szerencsétlen és nagyon tapadós lány, akinek köze nincs az internetes fotókhoz. Mondván, hogy "nemrég ilyen voltam, csak mostanában egy picit feljött pár kiló".

Napokig ezen nevettünk 4 napig egy olyan emberrel lakott ez a lökött, akihez még szólni sem volt kedve. De mind a kettő hülye volt ám.. :DDD

2014. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
78%

ja meg még volt egy vicces egy vidéki lánnyal randiztam. Elmentünkk a Duna-korzóra, a pesti oldalon sétálgattuk. Egyszer csak hallottuk, hogy a budai oldalról valamilyen hangos zene szól. A csaj ránézett a Budai Várra, majd megszólalt, hogy "nézd már, mi az, buli van a

Parlamentben?! xDDD szakadtam rajta :)

2014. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken jót nevettem :DDDD

"felszaladt pár kiló" xD


Én még régen vagy 3 éve a 4-s villamoson egy srác elkérte a telefonszámom nagyon helyes volt kedves aranyos ELSŐRE!!

Egy hét múlva a srác felhívott, hogy talizzunk. Mondom rendben két órán át hallgattam a sirámait hogy neki milyen rossz az élete senki se szereti a lányok is lenézik (szóhoz se hagyott jutni..) alig vártam hogy "elmeneküljek" :DD majd másnap küldött egy sms-t hogy "mikor talizunk, mert szuper volt veled tegnap."

Válaszom erre valami ilyesmi volt: Sajnálom én nem így éreztem, jobb lenne ezt hagynunk, inkább ne talizzunk többet.

Nah a válaszán meglepődtem és sírva fetrengtem a röhögéstől :DDD

"Tudtam, hogy te is

olyan kis r**anc vagy, mint a többi. Velem minden nő ezt csinálja, csak azért, mert kicsi a farkam!!!"

:DD


A mostani párommal is volt egy vicces :) kb 1 hete ismertem akkor és becsöngetett hozzánk és anyukám szólt hogy egy fiú keres rózsával szaladtam ki hozzá mondom ooh a "lovagom" :D be akartam hívni amikor közölte hogy munkából jött és büdös a lába nem akar bejönni :DD azóta is ezzel szivatom néha :)

2014. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!