Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 9 ev korkulonbseg tul sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 ev korkulonbseg tul sok?

Figyelt kérdés
En 16 vagyok, a srac 25.

2014. nov. 1. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
simán ok!
2014. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Marko polo ***** válasza:
Nem gondolod hogy mire akar kilyukadni a pali?
2014. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Így sok.

Egy ferfi meg egy kislany..

2014. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek, de nem biztos, h azok vtok.
2014. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, nem ismerjük a srácot.

Én 22 voltam, a lány 13, és nem csak arra kellett nekem. A korral sose volt gondunk...

2014. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy neki mar inkabb vannak igenyei, de nagyon jol kijovunk egymassal, es ennyi korkulonbseg egy ido (jo, nagyon sok ido) utan mar nem fog szamitani. Perze csak ha nagyon optimistan nezem a dolgokat, ha nem lesz velem rendes, egyertelmuen hagyom. Szerintetek megprobalni erdemes?
2014. nov. 1. 19:51
 7/18 anonim ***** válasza:
Kicsit erős így első hallásra...
2014. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Részemről sok lenne.


De tökmindegy mit mondunk szerintem.

2014. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Csak simán le akar fektetni. Friss hús vagy s kapható mindenre, pipa, szex és lenyeled, mert megkér.

Utána egy kis ideig csalódott leszel, de nem garantálom, hogy tanulsz a hibáidból.

2014. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

?? Az, hogy viszonylag szimpatikus, egyaltalan nem jelenti hogy ilyen konnyen befolyasolhato es kihaznalhato kis ribi vagyok!

Ha ez ketseges szamodra, nem, nem fekudlek le vele, amig en magam tenyleg nem zeretnem, ami meg egy fel evet legalabb eltartana, es sosem csinalnek olyat, amit nem zeretnek, csak mert megker ra

2014. nov. 1. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!