Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek túl nagy elvárások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek túl nagy elvárások?

Figyelt kérdés

Kinézet: Minimum 5 évvel idősebb (szóval 23+), Magasabb mint 190, göndör világosbarna-barna haj( hosszú-akkor copfban, ha rövid akkor ne túl rövid), szép arc: mély tekintet, világos szemek, egyenes orr, szakáll-borosta, nem pengevékony száj, szabályos fülek, rendezett fogak. Test: széles váll, lehetőleg izmos, sportoló alkat, szőrös mellkas stb...arányos test. Öltözködés: tróger. Nem bírom a shoppingolós pasikat, minél öregebb egy ruha annál jobb, és annál trógerebb. Cigizhet, de ami még fontos, hogy lehessen vele tépni is. Sör,bor bármi mértékkel.


Tulajdonságok: műveltség és széleskörű tájékozottság, olvasottság, tolerancia, türelem és tűrőképesség, ésszerűség, szeressen utazni, ne legyen önző, flegma és gunyoros. Legyen jó humora, szilárd,megbízható legyen, és figyelmes. Két lábbal a földön. Felelősségteljes, hűséges, vigyázzon rám, és csak engem akarjon úgy istenigazából megb"szni.



2014. nov. 13. 17:17
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2014. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
egyéb?
2014. nov. 13. 17:20
 3/55 anonim ***** válasza:
94%

Ha találtál olyat aki ennek mind megfelel szólj!


Igazából én is beleestem ebbe ahibába amibe te.

Önmagamon kívül kerestem az ideálokat, és nem vettem észre, hogy minden egy lépésre van tőlem. :)

2014. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
95%

"Öltözködés: tróger (...) Cigizhet, de ami még fontos, hogy lehessen vele tépni is. Sör,bor bármi mértékkel."


"Tulajdonságok: műveltség és széleskörű tájékozottság, olvasottság (...) Két lábbal a földön Felelősségteljes, hűséges, vigyázzon rám"


Ezen felnyerítettem :D :D :D :D

2014. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

Már az is nagy elvárás lenne, ha ezek közül egyet várnál el, mivel a szerelem nem törődik életkorral, magassággal, hajszínnel. Nem is tudom hol élnek a hozzád hasonlók... Álomvilágban? Nekem egyetlen egy ilyen kis szar elvárásom sincs. Nem azért fogok beleszeretni egy lányba, mert idősebb nálam 5 évvel, vagy mert 190 cm..


Idióta világ... Vagyis inkább idióta emberek.

2014. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Bolondos és tényleg nagyok az elvárásaid. Csak nyugodtan tarts ki mellette:) Addig is több kérdést fogunk tőled olvasni.
2014. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
miért? paradoxon?
2014. nov. 13. 17:22
 8/55 anonim ***** válasza:
92%

https://www.youtube.com/watch?v=rMuTy53hk9M


Írj ha engem keresel puszi:*

2014. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
95%

Es az a görög isten kinezetű,de ehhez művelt,okos stb pasas miert is állna le egy 18 éves kiscsajjal?


En megfelelek ezek nagyrészének de ugyanezt el is varom. Mesterszakoskent nem akarok gimissel jarni..

2014. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
93%

...Habár két elvonó meg pszichiátria ill. perek között biztosan van IDEJE művelődnie valakinek, aki a drogok mellett annyira "két lábbal áll a földön", hogy ez érdekelje mondjuk Platón idealizmusa, vagy Nietsche Zarathustrája. :D


Pszichiátriai gondozók környékén keresgélj, akut osztály. Néhány pirula és ampulla után mindenki kiművelődik és még a stílusa is kifinomodik.

2014. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!