Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes neten ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
30/F
2014. nov. 14. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Sehol, egyik helyen se válaszolnak a lányok, vagy ha válaszolnak is, komolytalanok teljesen!
2014. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont nemrég hallottam egy sztorit, hogy regisztrált egy csaj, egy szexpartner kereső oldalra, hát oda nyilván nem azért regisztrál az ember, hogy férjet találjon magának, ennek ellenére azzal a sráccal aki legelőször ráírt, nemsokára lesz az esküvőjük...:D Van ilyen is bár tudom, hogy ritka. Amúgy nekem a love.hu oldallal vannak pozitív tapasztalataim. L/26
2014. nov. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 azt a fimet én is láttam. :)


Viccet félretéve, unokatesómnak most született második gyereke a feleségétől akit társkeresőn ismert meg.

2014. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A társkeresők mind fostalicskák (férfiaknak legalábbis), ne is pazarold ott az idődet szerintem. Mostanában nagyon mostoha idők járnak a neten ismerkedő férfiakra, nekem 5 éve semmi nem jött össze. Előtte, a 2000-es években a chat.hu-n és az iwiwen legalább olyan sikerarányaim voltak, mint a buliba járó srácoknak, de annak sajnos vége van. Most jobb híján a facebookon próbálkozok.


32F

2014. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pimbula, a facebookon hol??? Csak úgy ráírsz csajokra? Vagy valamilyen csoporton belül?
2014. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Találomra. Beírod a keresőbe a céltelepülést, és egy női nevet, aztán válogathatsz. Kicsit időigényes tud lenni, de jóval több a visszajelzés, mint azokon a semmirevaló társkeresőkön.


Kis statisztikai segítség:

[link]

2014. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
TWOO, nem kamu emberek vannak rajta, a legtöbbje a facebookkal regisztrál be.
2014. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 3 alkalommal próbáltam a társkeresőt, és sorra jöttek a negatív tapasztalatok! Úgy látszik, egy esetből nem tanultam, kellett még legalább 3 pofon, hogy végre megértsem: az internetes társkeresés nem nekem való.
2016. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg a facebookon is próbálkoztam anno, mert azt hittem, társkereső! De aztán rájöttem, hogy nem az.
2016. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!