Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gólyabálon ami közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gólyabálon ami közben táncolok egy lánnyal jó ötlet közölni, hogy többet szeretnék és elhívni randira?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már régóta kinéztem magamnak ,de csak 1hete ismertem meg és azóta minden nap beszélgetünk személyesen,facebookon ,sokat bókoltam neki ,tehát biztos tudja ,hogy nem közömbös a számomra.Szerintetek jó ötlet?

2014. nov. 15. 13:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Ne tánc közbe abból nem fog kisülni semmi jó. Inkább személyesen nyugodt hangulatban közöld vele :)
2014. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tanc kozben szerintem inkabb ne...
2014. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jo otlet ennyit varni, mert amit irtal azalapjan mar regota meg kellett volna tenni.

Ha varsz a golyabalig akkor boritekolom hogy az fog tortenni hogy valaki majd elotted tancol vele, es pont mire te vegre elhataroznad magad lekapja.

Te meg buktad.

2014. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%
K\/rvára nem.
2014. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve mondani neki se jó ötlet. A tánc után üljetek le, dumáljatok, iszogassatok, melegedjetek össze. Ha bejelented, hogy többet akarsz, akkor oda a nagy varázs, amihez a nők annyira ragaszkodnak.
2014. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki udvarol az dugni akar
2014. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!