Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet az első csókot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az első csókot felejthetetlenné tenni?

Figyelt kérdés
Mi az, amivel felejthetetlenné és meghitté lehet tenni az elsó csókolózást? Hol, mikor, hogyan és milyen körülmények között? Komoly válaszokat légyszi.
2014. nov. 15. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert amnéziásakat kivéve mindenkinek az defaultból.
2014. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha rossz lesz akkor is emlékezni fogsz rá. Én emlékszem pedig rossz volt - miattam igaz. De maga a helyszín, a körülmények és az akkori érzések jók voltak, szóval máig fel tudok idézni bármit arról a napról is igazából... Szomorú hogy nem volt jó... És félek hogy "jó" neem sosem lesz, túl béna vagyok hozzá
2014. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nemrég kaptam meg én is az első csókomat. Ahhoz, hogy felejthetetlen legyen mindenképp egy olyan partner kell, akihez tényleg vonzódsz és jól is érzed magad vele. Hogy mikor történjen meg, azt abszolút ti fogjátok érezni majd. Egyszer csak egymás szemébe néztek és érezni fogjátok. A hol sem olyan lényeges, ha az első két pont (de főleg az első) megvan. Azért nyilván nem egy zsúfolt buszon, de értitek... Mondjuk valami csendes helyen, ahol csak ti vagytok ketten.
2014. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 takács zsoltii válasza:
Szard össze magad közbe,attól biztos felejthetetlen lesz.
2014. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az első csókra még 60 évesen is emlékezni fogsz, mindegy milyen volt
2014. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meghitté nem tudom, de felejthetetlenné igen. :D Konkrétan egy hegyi túrán lebuckázól a biciklidről, megvárod hogy rimánkodva odasiessen a pajti és testközelben lekapod. Én nem így terveztem, ahogy azt se tudom miért így alakult, ami történt megtörtént.. *sóhaj és kéjes mosoly*
2014. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha szereted azt akitől kaptad tök mindegy a hely,az idő
2014. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző nap ne moss fogat. és egyél meg egy gerezd fokhagymát

főtt tojással.

2014. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De jó is volt. :)

Régvolt szép volt. Felejthettlen.

2014. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 poiu ***** válasza:
Nem kell, az lesz magától. Ha az a kérdés, hogan tudsz a másiknak örömet okozni vele, akkor finoman és őszintén. Minél többet játszol rá, annál kínosabb lesz. Engedd el magad.
2014. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!