Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és mivel pótoljam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mivel pótoljam a lányoknál a csúfságom?

Figyelt kérdés

Már kezdem elveszíteni a reményt hogy mindig elutasítanak!

Folyamatosan járok társaságban és bulikba. A körülöttem lévőknek sorra összejött valaki nekem soha senki!


Csakis kulturált válaszokat/javaslatokat kérek!


Köszönöm!


18/F



2014. nov. 15. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pénz!
2014. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Humorral
2014. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerzek én neked nöt,hol laksz?:)
2014. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A pénz megvan, a humor is részben!

Talán a testalkatom is probléma, mivel 177 cm magam vagyok és 54 kg

2014. nov. 15. 21:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy sem szeretném hogy valaki a pénzem miatt legyen velem. Volt már rá példa és sajnos nem sült el jól!
2014. nov. 15. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán a kisugárzásoddal van a baj, meg biztosan eleve benned van a félelem, hogy majd megint nem jön össze, meg hogy eddig se volt senkid stb., szóval ezen kellene változtatnod. A Kelly hőseiben volt valami olyasmi, hogy "Ne bombázz már állandóan a negatív hullámaiddal!", és nyilván te sem szívesen foglalkozol olyan emberekkel, akik negatív hozzáállásúak. Tudom, hogy nehéz, de el kell kezdened megváltozni. Másrészt meg szerintem ne azonnal a potenciális partnert lásd a csajokban, próbálj "tét nélkül" ismerkedni velük, kicsit lazábban, és meglátod, hogy neked is könnyebben fog menni, és ők is hamarabb fognak vonzódni hozzád.
2014. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Nyelvtudás." :DD
2014. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem félek ismerkedni, bárkivel jól eltudok beszélgetni és nem hinném hogy negatív lenne a kisugárzásom. Csak talán nincs meg bennem az ami egy normális lánynak kell! Talán kicsit unalmas vagyok és nem tudom túl jól szórakoztatni őket! Amikor csak úgy ismerkedni vagyok, talán nem jut eszembe eszembe normális téma amiről beszélgethetnénk.
2014. nov. 15. 21:59
 9/11 anonim válasza:
Én pl. csak azt a kapcsolatot szeretem ahol nem érzek kényszert arra, hogy kitöltsem fecsegéssel az időt. Csudajó dolog szótlanul bandukolni egymás mellet úgy hogy mégse unatkozol és nem érzed üresnek a csendet. 65/l
2014. nov. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Változtass!

Kérj olyan hajvágást a fodrásztól, ami jól áll neked, öltözz úgy, hogy az alakodból kihozd a legjobbat, ha pattanásos vagy, járj kozmetikushoz, moss fogat, vegyél jó parfümöt!

Nincs ronda, csak igénytelen...


19/L

2014. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!