Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok egy sráccal és írtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy sráccal és írtam neki pár sort (angol). Mit gondoltok, túl durva, őszinte?

Figyelt kérdés

Dear xxxx,


At first please forgive me that I am writing a letter and I didn't tell you these things through skype, but I know that I would just cry and couldn't really talk.

I start to be really sad because I don't even know if I will see you again. Although you said that you didn't want a relationship, I am really confused because you seem to be missing me and love(?) me. For me, loving somebody and not wanting a relationship at the same time, is a bit controversial, maybe because I'm a woman and also a hungarian... I haven't planned to ask questions like this, but I think it's high time for us to be honest. I am not 16 years old anymore and I don't want to live in a fairy tale and think of a guy constantly who might not even want to see me anymore. At first I thougt I would visit you for 10 days, have fun and then move on as soon as possible. But I realized that it's not so easy because I love you and now (as always) you have to be the "bad guy" if you don't want anything more from me. I really need to know what I mean for you because I'm suffering from this uncertainty.


Love,

xxxx



2014. nov. 23. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem értem

Tolmácsot szeretnék kérni

2014. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Azon tul h hemzseg a helyesirasi es stilisztikai hibaktol, szoval attol eltekintve aranyos es oszinte:-)))
2014. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy azt írd le amit érzel, utána meg lesz ami lesz.
2014. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát ha már így állunk, nyugodtan kijavíthatjátok a helyesírási és stilisztikai hibákat is, káromra nem fog válni
2014. nov. 23. 22:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele barát lenni és elfelejteni az érzéseket amit érzesz iránta ha tényleg nem akar kapcsolatot.Lehet akkor sem változna ha kimennél hozzá.
2014. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok es en szivesen kijavitanam de baromi sok van es ezt most nem bantasbol irom, a lenyeget pedig megerti igy is ugy is:-)


De pl utolso mondat reszlet "mean for you" az "mean to you".Kiragadott pelda igy hirtelen

2014. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi :) akkor azt kijavítom
2014. nov. 23. 23:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Most csak beleolvastam, de nagyon jó az angolod. Anglisztikás vagy?
2014. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na igen, eléggé nyilvánvalóan kaparsz utána...
2014. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
aranyos, de nekem kicsit nyálas
2014. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!