Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin meglepett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin meglepett a dolog, szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom kinek elmondani,itt jobb..névtelenül, és talán Ti is hozzá tudtok talán szólni.

19éves lány vagyok, tavaly januárban veszítettem el...ami nagyon rossz volt, mármint rossz emlék fűződik hozzá.

Régóta ismerek egy fiút,és Ő is engem!

3napja aktívan elkezdtünk beszélgetni,és tali is lett belőle.Egy órát sétáltunk hallgattam amit mesélt,majd egyszer csak egy adott pillanatban megcsókolt.Ezt követően pár percig folytattuk, majd megint sétáltunk.

Majd nem sokkal később egy padra leültünk,hozzá bújtam, Ő megint megcsókot,eközben a mellem is megfogta...végig csókolta a nyakam..a kabátom lejebb húzta,majd a mellem is.Kis idő múlva abba hagyta par szót beszélgettünk, közben a kabátom felhúzta,és elkezdte a combom simogatni.Maje megint csókolózni kezdtünk,de ez úttal a lábaim közé állt, majd elkezdett maszírozni, amit eleinte nem igen engedtem..de végül hagytam neki nadrágon keresztül.

Nem tudom mit csináljak, lefeküdni egyikünk se akar 2-3nap után. ..de ez a mai nap kicsit árulkodó lehetett épp úgy neki is, mint ahogy nekem.

Félek,higy csak egy éjszaka lesz...és ott hagy.


2014. dec. 18. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az lesz pedig ha nem állsz a sarkadra és beszélitek meg mi legyen. főleg ha így hagyod is magadat.
2014. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de Ő nem fog gerincre vágni. ..mondta, pont ezt beszéltük meg.:(

Csak mind a ketten kellemetlenül érezzük magunkat

2014. dec. 18. 15:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha elhagy akkor azért hagy el mert első randin már ilyeneket engedsz, nem azért mert nem lefeküdsz le vele. Egy igazi nőért küzdeni kell heteket, hónapokat, akár éveket, nem az hogy taliztok és már széttaperolhat... Az ilyet ribinek hívják.
2014. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem hát, jó duma :D akkor mitől tartasz, mi a kérdés? ha azt látja hogy könnyű az ügy ne csodálkozz ha megunja majd.
2014. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?


Gondolom le akar fektetni.

2014. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fura, hogy első randin simán hagyod ezt. Az a cumi, hogy ezt bátorításnak vette és azt hiszi, simán megfektethet. Ha nem akarod a brét, kénytelen leszel jobban kommunikálni. Nehogy szó szrint cumi legyen belőle akaratod ellenére. :D
2014. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Huh! Lehet maradi vagyok, de szerintem korai volt hagynod, hogy ilyen rövid idő után a melleidet fogdossa. Igenis húzd el a kezét, fordulj el, szólj rá! Így tudni fogja, hogy igenis nálad ki kell érdemelni, hogy valaki olyan szintre jusson, hogy a melleidet kényeztesse. Ha nem fog neki tetszeni, vagy húzza a száját, akkor hagyd a manóba, mert akkor csak szexet akar és ha megkapja, akkor otthagy. (Sajnos szerintem ez a valószínű, egy normális, érdeklődő srác szerintem nem nyomul ennyire 2-3 nap után. :/), de azt mondom, hogy ne legyen igazam.

Csak légy okos és körültekintő, sajnos rengetegen csak a szexre mennek. Persze akad kivétel, csak sajnos kevés. :( :)

Sok sikert! :)


22N

2014. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindketten hibásak vagytok. Ha azt mondja neked, hogy nem szeretne ágyba vinni, akkor nem fogdosott volna mindenhol. Pasi létemre sosem jutott eszembe már az első randin végigtapizni a lányt. Hisz egy normális lánynál ez riasztó lehet, ez túl sok elsőre. Viszont te is hibás vagy, hisz hagytad, ami azt jelenti, hogy már meg is adtad magad neki valamilyen szinten.

Ezt pedig kétlem, hogy nem akarna megfektetni, hisz ha komolyan gondolná, akkor legdurvább esetben is a melleid fogdosása után eszébe kellett volna, hogy jusson, hogy gyors a tempó, és ez így nem lesz jó. De inkább még azelőtt.


28F

2014. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az első randin idáig eljutnék, én is elmondanám, hogy nem akarom lehúzni azonnal a bugyiját. Mert a lány - főleg az ilyen szöveg után - magától le fogja dobni.
2014. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jó azért nem a középkorban élünk, hogy halálunkig tartogassuk a szüzességünket.

de kamuzik, hogy nem akar ágybatenni. ha komolyan gondolná Veled akkor várna. De csak arra kellesz neki és könnyű prádának tűntél, hogy ezeket is hagytad.

Ahogy az írásodból kivettem te többet akarsz tőle, úgyh lépj vissza egy lépést.

2014. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!