Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy idézzem elő azt a bizonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy idézzem elő azt a bizonyos első csókot, ha félénk a srác?

Figyelt kérdés
Találkozgatunk egy sráccal, és elég egyértelmű, hogy komoly kapcsolatot tervezünk egymással, nagyon egy húron pendülünk. :) Múltkor már megfogta a kezem, de csók még mindig nem volt. Nem tudom, hogy csak direkt nem akarja elkapkodni, vagy pedig ennyire félénk, de én már nagyon vágyom a csókjára. :$ Hogyan hozzak létre olyan helyzetet, hogy meg merjen csókolni? Ha sokáig mélyen egymás szemébe nézünk és közben mosolygok rá, az elég? Vagy mit lehetne még? Megcsókolni nem akarom, vagyis hát azt szeretném, hogy ő kezdeményezze a csókot.
2014. dec. 27. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy se mert nem lesz jó... Mármint neked nem lesz jó :(
2014. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csókold meg nyugodtan!
2014. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Puszilgasd az arcát :)
2014. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Ezt nagyon birom, te nem akarsz megmozdulni, de elvárod hogy ő megtegye.

Ha akarsz valamit akkor nőként te is meg tudsz mozdulni.

2014. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira ne legyen töketlen egy férfi... szerintem nem gáz, hogy elvárom ezt, azt hiszem, pont ez a kérdés, hogy mit tegyek, hogy kicsit segítsem.
2014. dec. 27. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!