Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A valóságban ugye kizárt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban ugye kizárt az alkalmi sex? Ez csak a filmekben létezik?

Figyelt kérdés
A filmekben minden más. Ilyen társaságban vagy randin szinte kizárt alkalmi szexre találni lányt. Ez a tapasztalat. F vagyok.

2014. dec. 28. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem az alkalmi szex főleg duma kérdése.

Ha egy lány szexelni akar (és a többség igenis akar) akkor keres magának egy fiút, neked csak annyi a dolgod, hogy elérd, aznap te legyél a szerencsés.

2014. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól néznél ki, találnál. Meg persze könnyebb úgy, ha nem vallod be nekik, hogy csak egy menetre kellenek.
2014. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alkalmi Szex mindig volt és mindig lesz. Amellett mindig két táborra osztja az embereket. Az egyikbe azok tartoznak, akik irigykedve hallgatják, amiket a másik tábor tagjai mesélnek...
2014. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a filmekben létezik. Nekem viszonylag sok alkalmi kapcsolatom volt Magyarországon és külföldön is, úgyhogy valamit nagyon nem jól csinálsz, ha ilyen tapasztalataid vannak.

Vagy csak túl fiatal vagy még.


Vicc:


3 bika áll a dombtetőn, lent legelésznek a tehenek. Egyszer csak megszólal a legfiatalabb:

-Rohanjunk le, és dugjunk meg egy-egy tehenet!

Erre megszólal az idősebb:

-Nem rohanunk! Szépen lesétálunk, és megdugunk 10-10 tehenet.

Erre megszólal a legidősebb bika:

-Nem megyünk sehova! Majd feljönnek, és megdugjuk mind.



De kb. így működik. Tehát ne tegyél semmit, majd jönnek. Persze ehhez emberek közé kell járni, mert a fészbukon viszonylag nehéz ilyen tapasztalatokat gyűjteni. ;)

2014. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kizárt. Nekem még nem volt benne részem, de minden barátnőmnek volt ilyen előttem, és a haverjaim is mesélik, tehát ez egy nagyon gyakori jelenség, sajnálatos, ha neked ez esetleg rosszul esik. Viszont én nem vagyok irigy ezekre, mert úgy tapasztaltam, hogy sosem az első szex az igazi, hanem majd a sokadik együttlét után kezd felfelé ívelni az élményszint, az egymáshoz csiszolódás eredményeképpen.
2014. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is épp egy ilyen kapcsolatra van szükségem.Nem rég lett vége egy tartós kapcsolatomnak.Viszont ezt a lehető legkötetlenebbül.
2015. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez mindig csak a csajoknak jön össze.
2015. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!