Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy butuska lánnyal lenni, ha szép?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

mennyire 'butuska' mert azért nem mindegy ...:)

Általános intelligenciája alacsony, mindennapos dolgokat nem képes felfogni vagy nem volt szín 5ös a suliba?

2014. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Inkább legyen butuska mint flegma vagy nagyképű.

Nem hiszem hogy létezik tökéletes ember. Ha valaki butább de szerény, jólelkű jobban elviselem mint az okoskodó,önelégült hülyéket (akár fiú akár lány).

Ha csak butuska akkor simán.

18/F

2014. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 lownoise ***** válasza:
48%
Esze semmi, dugd meg jól. ;)
2014. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze.de attól függ mit értesz butuska alatt

Ha normális,kedves,szerethető akkor nem zavar ha egy kicsit tájékozatlan hozzám képest.

Kapcsolat közben.ha fogékony a dolgokra akkor tanulhat is tőlem,jó hatással lennék rá.

2014. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nekem nem jött be. Persze számít hogy mennyire butuska és amit többen is írtak, hogy kedves, megértő-e.

De én még mindig azt mondom hogy egy hozzád hasonló értelmű lányt válassz.

2014. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A butuska fogalom tényleg elég nagy halmaz.

Én "butuska" vagyok az irodalomhoz, a művészetekhez. Viszont erősségem a matematika, fizika. Ebből kifolyólag mérnök végzettségem van. Most akkor butuska vagyok vagy sem?

A barátnőm 3 nyelven beszél, ebből 2-ről felsőfokú nyelvvizsgája van, de ettől függetlenül néha keveri a jobb és bal oldalt és térben nem nagyon tud tájékozodni. Butuska vagy sem?

Mindenki máshoz ért, ezt így nem lehet megítélni.


29/F

2014. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!