Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok egy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok egy része miért nem akar tömegközelekdni, sőt leírja, hogy az koszos, meg befagy a pit. ája, elvárják hogy a pasik fuvaozzák a pici popsijukat? Ha nekik nincs autójuk, a pasinak miért legyen? Absurd.

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
A nőknek számít a pénz, még sokat kell tanulnod ifjú padavan.
2014. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen is. Őket hanyagold.
2014. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor pasiként én is mondhato, hogy nekem is számít a pénz egy lánynál, hogy ő legyena tehetősebb, neki legyen autója. Én is elvárhatom ugyanazt, egyenlőség van.
2014. dec. 31. 10:41
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Mert a nőknek csak ez a fontos egy párkapcsolatban.
2014. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, jogod van elvárni. :)
2014. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Meg azt nem értem, ha itt a gykn egy csaj leírja, hogy kivan, mert a párja nem keres elég jól, hogy őt eltartsa, akkor nem néz magába, hogy talán neki is dolgoznia kelljen, hanem sírdogál. Aztán leírja neki 10 másik lány, hogy akkor ideje lecserélni a pasit. Ez a könnyebb út?
2014. dec. 31. 10:45
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Én írtam ki azt a kérdést. De hogy te mekkora gyökér vagy kérdező. Rossz lányoknál próbálkozol. De leírod az összes lányt. Mem ugyanaz ha valakinek kocsija van vagy tömegközlekedéssel utazik. A másik meg, hogy elvárhatnám, hogy a srác jöjjön le, és nem én utazzak már fel hozzá. Gondolkozzál drágaságom, bár agy nélkül elég nehéz lett. :))
2014. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Srác jöjjön le? Te nem bírsz felmenni hozzá? hm.
2014. dec. 31. 10:49
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Hát elvárhatom tőle, hogy ő jöjjön le, nem? Miért kell alapvetőnek lennie, hogy én menjek fel? Egyenlőség van, jöhetne ő is. Olyan idióta vagy, hogy az fáj már. :D
2014. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Láttál egy ilyen kérdést, és ráhúzod az összes lányra? Minek? Ettől még nem ilyen mind.
2014. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!