Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor járunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor járunk?

Figyelt kérdés
Van egy srác..már randiztunk párszor, csók is volt meg minden..nagyon sokat vagyunk együtt mindig mindenhová elkísér csak h velem lehessen..mindig becézget, szóval tisztára olyan mintha járnnk. Viszont ezt úgy konkrétan még nem jelentettük ki, és nem is utalt rá..most akkor járunk vagy mi van? mert sztem ez tisztára olyan mint a járás..vagy ezt ő is ilyen természetesnek veszi és feleslegesnek érzi kimondani? csak mert pl facebookon is még az van fent nálunk h egyedülálló..jó tudom ez most gáznak hangzik..de akkor is..
2015. jan. 8. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyan nem.
2015. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet akkor megmondom, hogy járunk-e.
2015. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg gáznak hangzik.
2015. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg? Mondd el neki, hogy nagyon szereted, örülsz a kapcsolatotoknak meg minden, de van benned egy pici bizonytalanság, amiért még sosem hangzott el, hogy jártok-e vagy sem. Ha szeret, és tényleg csak az van, hogy neki ennyiből már természetes, hogy jártok, és feleslegesnek tartotta eddig kimondani, akkor legfeljebb mosolyog egy jót, majd megnyugtatóan kijelenti, hogy bizony jártok.
2015. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az lenne a legtisztább, ha megkérdeznéd tőle. Szerintem addig az nem járás, amíg konkrétan nem mondjàtok ki, pl. amíg nem kérdezi meg, hogy szeretnél e a barátnője lenni, vagy ilyesmi.
2015. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Megkérdezheted tőle, de tutira az van, hogy ő természetesnek veszi, hogy jártok.


Amúgy fb-re nem muszály kiírni. Barátnőmmel direkt nem írtuk ki, mert olyan cikinek gondoljuk. Meg egy csomó olyan fb ismerősöm van, akire nem is tartozik, mert csak felületesen ismerem őket. (Állt. iskolai osztálytárs pl. akit tizenéves nem is láttam.) ettől függetlenül közös kirándulós képeink vannak fent.


Én se mondtam neki hogy akkor mostantól járunk, csak h szeretem.

2015. jan. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!